Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Adana yüreğir bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir Eğitim ve Araştırma. hastanedir hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Adana SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Adana SeyhanSBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları  , SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Nerede ,SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Kışla Mahallesi, Dr. Mithat Özsan Bulvarı, 4522. Sokak No:1, Yüreğir/Adana

Telefon :03224559000

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Nerede Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumları

SBÜ Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Okan Zümrüt – 4 ay Önce

Yoruma başlamadan Adana için kesinlikle mükemmel bir yapıt. Ve Allah devletimize zeval vermesin, hastanelere rabbim düşürmesin, hastanelerimizin eksikliğinide göstermesin inşallah. Hastaneyi yorumlamaya gelince resmen başka bir şehire giriyor gibi hissettim ilk geldiğim için. İçinde A-101 bile var. Ki zaten restoranları olsun kafeleri olsun oyuncakçı dükkanları olsun, Watsons olsun, Gratis olsun resmen AVMde gibi bir izlenim veriyor. Yürüyen merdivenleri,berberleri kuaförleri spor salonu aklıma daha sayamadığım birçok dükkanları var. Gel gelelim çalışanlarına. Çok şükür kötü bir izlenim vermediler aksine ilgili davrandılar, e tabi bukadar devasa bir hastanede başka insanlara farklı davranilabilir çok çalışan var bizlere iyileri denk geldi şükür.asansor açısından oldukça yeterli. Her imkan var,doktorlarda sağolsun ilgililer. Herkese geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum

Video Günlükleri – 3 ay Önce

Ben böyle rezil hastane görmedim personel yardımcı olmak istemiyor bı oraya bi buraya yanlış yonlendiriliyorsunuz doktoru buluyorsun doktor kendinden aciz rahatsızlığımi söylüyorum bu bundan değildir diyor herhangi bi tetkik emar vs yok 2. Gelişim buraya olur dedim 5 parmağın 5 i bir değil dedim ama hastanede iş dönmüyor muayene olmadan vazgeçtim Allah düşürmesin kepazesiniz yazık!!! Personeller acilen denetlenmeli sorumsuz personel egale edilmeli canla başla çalışacak bu işin hakkını verecek çok insan var!

Bilge Kızıltepe – 3 Hafta Önce

Adana şehir hastanesine vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum imkanlarnn el verdiği sürece en güzel ilgilyi alakayı gösteriyorlar. Özellikle VEDAT AÇIK hocama ve ekibine görevleriindeki mütevaziliklerinden dolayı çok çok teşekkür ederiyorum başarılarının devamını temennih ediyorum allah razı olsun.

Seyfettin Aydın – Bir Hafta Önce

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma hastanesi 04.04.2022 günü Göz Kliniği Polikliniğinde, Babam yaş: 70, yapılan muayene sonucunda gözünde ileri derece Katarakt tanısı, muayene formunda doktor tarafından ameliyata karar verildi. 11.05.2022 aynı hastanede yatış ardından 12 .05.2022 tarihinde ise ameliyat için tarih verildi. 11.05.2022 hastaneye geldik yatış için ama bizi KAN tahlili ve BİOMETRİ yaptırmamız için yönlendirdiler. tahlil ve testleri yaptırdıktan sonra doktorun odasına gittik. ben hasta’nın hastanede 1 gün yatacağını sanıyordun ama bize ilaç reçetesi yazarak eve gitmemizi, yarın ameliyata gelmemizi söylediler. BEN sordum o zaman neden hasta yatışı sisteme giriyorsunuz. 12.05.2022 sabah 08:00’de ameliyathaneye geldik .sekreter dosyamızı hazırladıktan sonra beklememizi söyledi. daha sonra sıramızı beklerken enteresan olaylara şahit olduk. boynunda yaka kartı bulunan Şehir Hastanesi personelleri yanlarında tanıdık kişilere ayrıcalık göstererek sıra beklemeksizin VİP şeklinde hiç bekletilmeden ameliyat olmasını sağladı, sıramızı beklerken hastaların takip edebileceği herhangi bir ekran sisteminin olmadığı dosya sıralarının ve ameliyat olacak kişilerin yaş ortalamasının 60 yaş üstü olmasına rağmen herhangi bir hassasiyet bulunmadığı daha GENÇ YAŞTA hastalara öncelik verildiğine şahit oldum. sabah 08:00 den öğlenden son 15:30 kadar yani 7,5 saatlik gergin bekleyişin ardından, sondan 3’ncü hasta olarak ameliyathaneye girdik. bur da damar yolu açıldı ve göz damlaları yapıldı, steril önlük giydirildi. ameliyat olmayı beklerken doktorun dalga geçer gibi ameliyat malzeme ve ekipmanın olmadığı için AMELİYAT YAPAMAYACAĞINI bunla ilgili kendilerinin sorumlu olmadığını bu sürecin tedarik kısmının hastane yönetimi ile alakalı olduğunu ve GÜLEREK istediğiniz yere şikayet etmemizi önerdi. hastaneden çıkarken bizzat bizle beraber ameliyat olamayan iki kişide mağdur oldu. 12.05.2022… CİMER’e şikayette bulundum. Ayrıca bize dedikleri gidip tekrar muayene olup, ameliyat için gün alın diyorlar. Sorunsuz bir hastane .

Bahar Y – 3 ay Önce

Bu zamana kadar tum tecrubelerimi paylaşacağım. Adana gibi bir sehir için oldukca iyi planlanmis bir hastane. 10 doktordan 9u iyi ve ilgiliydi. Bu hastanenin sorunu doktorlar dışında kalan çalışanlar hemşireler dahil. Yeterli pratik zekaya sahip değiller insani iliski ve nezaketten yoksunlar. Hasta kabul kayıt, pandemi üniteleri hepsindeki doktor dışındaki personeller oldukça başarısız. Ülkenin birincil sorunu liyakatsizligin en açık örneği. Cumartesi günü covid testi pozitif çıktı ve tüm semptomları orta ağır bir şekilde yaşıyorum. Herhangi bir doktor muayene edip eve gelmediği için mecburen kendim gittim şiddetli göğüs ağrılarım vardi. Kayıt olacağım yerdeki çalışanlar maske takmıyorlar ve gayet rahatlardı. Acilden girdigim halde kayıttan sonra sadece öylesine test yaptırmaya gelen yaklasik 100 kisinin beklediği sıraya girmem söylendi. Bunun üzerine kağıdı bırakıp Seyhan Devlet hastanesine gittim. Orda test için muayeneye gelenlerle acil muayeneye gelenler ayrılmıştı. Direkt girdim ve tedavimi yaptilar.

Tc Enes – 3 ay Önce

Ortopedi bölümüne ameliyata geldik. Saat sabah 10’dan akşam 5 e kadar ayakta bekledik yatış alacağız deyip beklettiler. 5’te direk ameliyata aldılar. Ameliyattayken yapacağımız oda belli oldu. Bu katta çalışan tüm sağlık personeli arkadaş ilgisiz ve suratı asık. Sanki zorla yapıyorlar işlerini. (Güvenlik personeli arkadaşlar gayet sıcak kanlı ve yardım sever)

Emine Toskar – Bir ay Önce

Gerçekten personellerin verdiği hizmet o kadar kötü ki ne ilgili bir davranışları var nezaketten yoksunlar. Hele ki şu salgın döneminde daha hassas davranmaları gerekirken çarşaflar,pikeler degistirilmiyor. Hastam terliyor yastık yüzleri değişmiyor.. 0 olsa 0 verirdim. Lütfen artık dikkat edilsin. Rica ediyorum.

Duygu Mart – 6 Gün Önce

Bugün randevulu hasta olarak dahiliyeye gittim. (17.05.22) ancak doktorlar grevdeymis. Muayene olamadan geri döndüm. Bari haber verseydiniz. Tam bir mağduriyet! Hasta haklarına ve cimere şikayette bulundum. Umarım gereğini yaparlar. Hasta bırakıp greve gitmek de nedir yaa? Resmen haklarımızı kullanamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir