Sarp Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Sarp Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Yukarı Bahçelievler, Kazakistan Cd. 95/A, 06500 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 215 82 42

Hizmet Saatleri : hafta içi: 09.00-19.30 /Cumartesi: 09.00-19.30 / Pazar: 10.00-19.30

Sarp Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Sarp Veteriner Kliniği Yorumları

Sarp Veteriner Kliniği Şikayetleri

Betül Aksakal-6 ay önce

Hekim hanımefendi de yanında çalışan asistan arkadaşlar da her zaman çok ilgililer. Evcil hayvanımı sahiplendikten sonraki süreçte her türlü sorumu rahatlıkla sorup cevabını alabiliyorum.

şahin ceylan-5 ay önce

Can dostlara sevgi dolu bir yaklaşım ile hizmet veren bir isletme

P Wonderland-bir yıl önce

0 puan olsa onu verirdim. Kliniğe tedavi için emanet ettiğimiz kedimiz klinikten kaçmış, ne kediyi aramışlar ne de haber verme zahmetinde bulundular. Kedimi tedavi sonrası kliniğe almak için gittiğimde kaçtığını stajyer hekimlerine söyletme zahmetinde bulundular, şuraya bir yere gitmiş olabilir diye rahatça konuşuyorlar bir de. Yaşlı ve sürekli ilaç kullanan sokak görmemiş bir ev kedisinden bahsediyorum bir hekim olarak onlara tedavi için emanet edilen bir cana verdikleri değeri buradan siz düşünün. Sahiplendiğiniz canların bir değeri yoksa bu kliniği tercih edebilirsiniz ama eğer patili çocuklarınıza değer veriyorsanız bu kliniğin yakınından bile geçmeyin.

Tuğba Büşra Yavuz-bir yıl önce

Kuşumu götürdüm . Kuş hakkında bilgi Sahibi olduğunu iddaa etmelerine rağmen kuşumun cinsiyetini bile söyleyemediler . İçim rahatlasın diye götürmüştüm ama benim bildiğimden başka bir bilgi vermediler .2 cc 2 tane verdiği ilaç için 150 lira kesmeye utanmayan bir işletme. Tek düşünceleri para belli ki. Bana güven vermediler kusura bakmasınlar .

serena yumurtaci-2 yıl önce

Tavsiye üzerine gittim pişman oldum. Hayvan sevgisi ticarete dönüşmüş burda. Tavsiye etmiyorum aynı fiyata daha iyi veterinerlere götürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir