Zeytinburnu SaphireDent SDC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İstanbul Zeytinburnu Semtinde hizmet vermekte olan özel bir klinik işlevi görmektedir. Bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra ağız ve diş sağlığı hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu oluşturabilmek için Makalenin Altındaki Zeytinburnu SaphireDent SDC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sistem sizi Anasayfa’ya atarsa Makalenin Altında Bulunan Telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgilere oradan erişebilirsiniz.Zeytinburnu SaphireDent SDC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları ile ilgili tüm bilgiler makalemizde yer almaktadır.  Zeytinburnu SaphireDent SDC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YorumlarıZeytinburnu SaphireDent SDC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ŞikayetleriZeytinburnu SaphireDent SDC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muayene ücretleri ve fiyat bilgisi bu makalede değerlendirip bilgilerinize sunulmaktadır. BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER Dileriz.

Adres : Sümer, 27/8. Sk No:3, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02124158067

Hizmet Saatleri : 09.00 – 18.00

Zeytinburnu SaphireDent SDC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Uzman Diş Hekimi Dt. Mürsel Muhammed Kimdir

Diş Hekimi Dt. Ebru Keleşoğlu Kimdir
Estetik Diş Hekimi Dt. Denizcan Emir Kimdir

Estetik Diş Hekimi Dt. VAHAP CİN Emir Kimdir

Uzman Diş Hekimi Dt. MÜBEŞŞİR RAJJOB Kimdir

Uzman Diş Hekimi Dt. Mürsel Muhammed Kimdir

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 21_1.png

Zeytinburnu Diş Hekimi Dt. Bahar Ayruk Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi Yorumları

Zeytinburnu Diş Hekimi Dt. Bahar Ayruk Ağız ve Diş Sağlığı Hekimi Şikayetleri

Nagehan Erdoğan – 2 hafta Önce

Kaliteli bir klinik. Hastaları memnun etmek için çalışan emek veren bütün ekibe teşekkürler. Abdullah Bey tüm nezaketiyle gelen her hastanın tedavisini yakından takip etmekte. Kusursuz gülüşleriniz için SaphireDent i sizler de tercih etmelisiniz.

Burcu Bilgili – 2 ay Önce

Çok güzel temiz bir klinik özellikle Mert beyin ilgisinden alakasından çok memnun kaldım röntgenimi çeken çisem hanıma da çok tşk ediyorum herkese tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz👍👍

Ömer Sarı – 1 ay Önce

BEN GERÇEĞİ BAYILIDIM ÇOK GÜZEL KARŞILIYORLAR DİŞLERİM SÜPER OLDU ÇOK MİNETTARIM

İlkay Uluköklü – 7 ay Önce

Yeni pırıl pırıl bir kurum.. Çalışanları çok ilgili, kesinlikle tavsiye ediyorum

Mike Chasky – 1 ay Önce

Hey Millet! Yıllarca gülüşümden boşluklar, düzensiz, çarpık ve o kadar da parlak olmayan bir gülüşe sahip olduğum için nefret etmiştim. Bir gün akrabalarım tarafından “Sami Rannosh” adında harika bir adama yönlendirilene kadar, bugün gururla beni ve gülümsememi sonsuza dek değiştiren harika bir arkadaş diyebileceğim! NYC’den İstanbul’a ayrıldığım andan itibaren bana gerçek bir profesyonel konsiyerj hizmeti gibi yardım etti. Klinik, tasarım ve yerleşimden en üst düzey diş hekimliği araçlarına, klinikte yürüdüğünüz ilk 30 saniyede size su, çay ve hatta bir Türk kahvesi sunan en iyi ve en nazik personele kadar kesinlikle çok etkileyiciydi. Yasmine, şimdiye kadar tanıştığım en etkileyici, en zeki, en nazik diş hekimi olmalı, Emax kaplamalarımı sadece İKİ SEANSTA yaptırdı! O kadar kolay delirdi ki, acısız ve kusursuz, böyle harika bir deneyim için ona yeterince teşekkür edemedim! Ve İstanbul’a tek başınıza çıkmaktan çekiniyor veya korkuyorsanız emin olun, gitmeyin! Sami Rannosh’un kanatları altına girdikten sonra her şey kontrol altında olacak sokaklarda dolaşmak güvenli yiyeceklerde dünyanın en tatlı insanlarıyla kesinlikle lezzetliydi yalnız gittim 10 günde 2 seansta 20 diş yaptırdım (ve ne zaman olduysa) üzerinde ben de ayrılmak istemedim!!) TEŞEKKÜRLER SAMI RANNOSH TEŞEKKÜR EDERİZ DR YASMINE VE TÜM SAPHIRE DENT PERSONELİ ÇOK SEVGİLER ÇOK MUTLULUK ÇOCUKLAR SONSUZA KADAR TEŞEKKÜR EDERİM 🌹🌹💙💙

işletme sahibinin yanıtı : Vakit ayırıp bu güzel sözleri yazdığınız için teşekkür eder, tesisimizde uygun bir deneyim yaşamanız bizleri onurlandırmıştır. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen doğrudan whatsapp , e-posta : [email protected] aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya doğrudan atanmış tıbbi danışmanınızla iletişime geçin. (Orijinal) Dear Mike, Thank you for taking the time to write these kind words, we feel most honored that you had a convenient experience at our facility. If you need any further assistance, please contact us directly via whatsapp , email : [email protected] or directly contact your assigned medical advisor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir