Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Samet TUTAR Veteriner Kliniği ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Samet TUTAR Veteriner Kliniğide bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Samet TUTAR Veteriner Kliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Samet TUTAR Veteriner Kliniği Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Samet TUTAR Veteriner Kliniği Doktorları ,Samet TUTAR Veteriner Kliniği, Samet TUTAR Veteriner Kliniği Nerede , Samet TUTAR Veteriner Kliniği  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres=Yeşiloba, 46193. Sk. No:1, 01100 Seyhan/Adana

Telefon=05427251323

Şu anda açık

Cuma08:30–18:00
Cumartesi08:30–18:00
PazarKapalı
Pazartesi08:30–18:00
Salı08:30–18:00
Çarşamba08:30–18:00
Perşembe08:30–18:00

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Samet TUTAR Veteriner Kliniği nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Samet TUTAR Veteriner Kliniği yorumları

Samet TUTAR Veteriner Kliniği şikayetleri

aLP aLP – 5 AY öNCE

Kuzumu götürdüm çok güzel ilgilendiler sagolsunlar yardım sever ilgili ve alakalilar

Awas Genco – 8 ay Önce

Süper bir yer ilgi olsun fiyat olsun insana karşı yaklaşımı olsun on numara bir yer özellikle yıldıray abimiz çok iyi

Meltem Erikli – 2 yıl Önce

Gördüğüm en kötü vet kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kedimin patisindeki yarayı göstermek için gittim ve dokunmadı bile sadece orada dikilip, (veteriner olmadığına emin olduğum iki kişiyle birlikte) “kucağınıza alın. Ne zaman oldu. Yürürken sorun oluyor mu” gibi soruları lakayt bir şekilde sordu ve bu sırada iki yavru köpek kedimin muayene (!) olduğu masanın üstüne çıkıyor kedimi rahatsız ediyordu. Alabilir misiniz köpekleri demek zoruda kaldım ve bir insanın hele ki bir veterinerin asla yapmaması gereken bir şekilde köpeklere çok kötü kızarak mahalle ağzı üslubuyla uzaklaştırdı. Kedimi muayene etmedi. Bir puanı bile haketmiyor. Umarım kapanır kısa zamanda.

Oguz Khan – 2 yıl Önce

Köpeği için 30 liralık ilaç alışverişi yalan birisi dışarı çıkarken bit için de ilaç var mı diye sordu. Veterinerin verdiği cevap: “Bu ilaç bit, pire, kene için de koruyucudur. Ekstra bir ilaç almanız gerekmez.” Dürüst, tecrübeli ve işinin ehli bir hekim bence 👍

Vural Bay – 3 yıl Önce

Sadece ticari amaçlı bu işi yaptığını gördük amacı mama satmak, ilaç satmak veteriner olmuş birisi yavru köpeğin gençlik hastalığına yakalandığını bilip tedavinin sonuç vermeyeceğinide bilir köpeğin kurtulamayacagınıda bilir git gel yaptırarak para koparması müşteriye ve hayvana saygısızlık.

Ateş Ateş – bir yıl Önce

İlgi ve hizmet performansı yüksek Bi klinik cok memnun kaldim tavsiye ederim

Gamze Çekiç – bir yıl Önce

Çok iyi ve güler yüzlü Bir klinik. Bir okadarda ilgililer. 😊

Karanlıklar Lordu – 2 yıl Önce

Güzel bir yer iş yeri sahibi arkadaş dost canlısı işini ciddiyetle yapan kişi .tavsiye ederim

Sedat Yılmaz – 11 ay Önce

İlgili güler yüzlü yardım sever

Mehmet Akif Huylu – 6 ay Önce

İşinin ehli adam gibi adam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir