Pursaklar Devlet Hastanesi Ankara’nın Pursaklar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Pursaklar Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Mimar Sinan, Çağatay Cad No:39, 06145 Pursaklar/Ankara

Telefon : 182

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Pursaklar Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Pursaklar Devlet Hastanesi Yorumları

Pursaklar Devlet Hastanesi Şikayetleri

Şebnem Öztürk-2 ay önce

Günlük enjeksiyon yaptırmam gerekiyor ve çok önemli. Hafta içi sağlık ocağında yaptırsam da hafta sonu mecburen hastane acil servisinde yaptırmam gerekti. Reçetenin tarihi eski diye yapmadılar (ki öyle olsa bana ilacı yazan doktor reçeteyi yenilerdi zaten değil mi) sonra poliklinikten sıra aldım ki doktor reçeteyi tekrar yazsın, doktor hanım reçeteme bakmadı bile, tamam yazcam deyip gönderdi. 10 dk sonra tekrar enjeksiyon olmak için gittiğimde reçeteniz yazılmamış yapamayız dediler. Bu önemli bir iğne olmasa her gün yaptırın demezler değil mi? Bu nasıl bir rezalettir gerçekten anlamış değilim ama Allah tekrar düşürmesin bu hastaneye.

Hülya Aydoğan-bir hafta önce

Hastane genel olarak değerlendirildiğinde vasata yakın bir düzeyde. Ancak tek tek ele alacak olursak kardiyoloji hekimleri, ftr uzmanı Kadir Hoca, kadın hastalıkları uzmanları müthişler. Cildiyeye işiniz düşerse burayı tercih etmeyin. Kan alımda ağlayan 5 yaşındaki çocuğuma sabırlı yaklaşan personeli sevdim. Mr çekimimi yapan genç hanım çok nazikti. Şimdilik deneyimim bu kadar.

Senem Esirgence-bir ay önce

Göz doktoru Şükran Bekdemir ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Goz kapağı ameliyatı oldum ve doktorun enerjini ameliyat ekibinin enerjini o kadar harika ki anlatamam. Sizin yüzünüze bakıp konuşan yapacağı işi hassasiyetle anlatan tatlı dilli doktorların olduğunu görmekten çok memmun oldum.ALLAH kazandığınız parayı verdiğiniz hizmet gibi yemeyi nasip etsin iyiki sizin gibi doktorlar var.

nursemin tuna-4 ay önce

Hastaneden bugün çıktım. Genel cerrahi bölümünde Uğur Kumcu hocam eşliğinde göğsümden kist alındı. Ben bu kadar güler yüzlü ilgili alakalı bir ekipe rastlamadım hastane geçmişimde. Uğur Kumcu hoca şiddetle tavsiye edilir.Başlangıçta çok tereddütlü olsamda bütün şüphelerimi aklımdan silen hocam Uğur Kumcu’ya ve genel cerrah bölümündeki bütün hemşire ve çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.💐

BEYZA ÖZCAN-bir hafta önce

Sonay Çakmak isimli kadın doğum uzmanı kesinlikle kimsenin tercih etmemesi gereken asabi, sorulara karşı yanıtsız devamlı bir azarlama halinde olan doktor. Şimdiye kadar hiçbir doktor ile sorun yaşamamıştım. Uzak durmayı tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir