Primevet Veteriner Kliniği Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Primevet Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Turgut Özal mahallesi 1949. cadde, Batıkent Blv. No:32 B/4, 06370 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 566 08 72

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Primevet Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Primevet Veteriner Kliniği Yorumları

Primevet Veteriner Kliniği Şikayetleri

Genel İzleyici-2 ay önce

Gayet ilgili ve bilgilendirici bir veteriner. Fiyatları piyasa normallerinde

çiğdem yeşim hün-bir yıl önce

Sinan bey ve ekibi profesyonel ama bir o kadarda evlatlarimiza evlat gibi davranan ilgili sevgi dolu insanlar. 7/24 açık olması ise ayrı bir güven veriyor. Gerçekten gönül rahatlığıyla evlatlarinnizi onların sevgi dolu profesyonel ellerine teslim ede bilirsiniz. Sadece evdeki evlatlarimiza değil kapının önünde ki iki evladimizada aynı yaklaşım ile müdahale ettikleri gibi fiyatlarda çok ama çok makul.

Nilüfer Pınar Kılıç-bir yıl önce

Acil bir durum için gece 23.45 gibi gittim. İki veteriner hekim kedimle çok iyi ilgilendi. Yara temizliği, antibiyotik vb uygulamaların yanında kedime ve bana karşı davranışları sıcak ve samimiydi. Kendilerine teşekkürler.

Halide Yaya-4 hafta önce

Dalinda 1 numara baaka soze gerek yok

Mehtap alagöz-8 ay önce

Veteriner hekimleri şefkatli ve işini bilen insanlar. çevredeki veteriner kliniklerine göre de fiyatları daha makul ve insaflı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir