Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital Randevu Alma

Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital adana kozan da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan aile devlet hastanesidir .Bu merkezden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz merkezinden detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan, Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan,Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital  adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz.Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital  Doktorları, Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital  Nerede ,Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital , nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres: Zafer Mah, Hastane Cd. D:No: 81, 01470 Pozantı/Adana

Telefon :03225813945

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri :

Şu anda açık

Cuma08:00–17:00
CumartesiKapalı
PazarKapalı
Pazartesi08:00–17:00
Salı(30 Ağustos Zafer Bayramı)08:00–17:00Saatler değişebilir
Çarşamba08:00–17:00
Perşembe08:00–17:00

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital yorumları

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi – Pozantı 80th Year State Hospital şikayetleri

Tuğçe Nur – 2 ay Önce

Deneyimsiz doktorların bir araya toplandığı hastane. kadın doğum polikliniği hariç diğer bütün poliklinikteki Doktorlar ilgisiz. Ya telefondan bakarak bilgi veriyorlar ya da Adana’ya yönlendiriyorlar canımız çıksa yolda ölürüz Adana’ya gidene kadar çocuk polikliniğine çocuğumu götürdüm göbek deliğinden sıvı geliyordu normalde çocuk doktorları göbek deliğini gümüş nitratla yakarlar ama ben o riske giremem çocuk cerrahına götürün dedi bari kanına bakın enfeksiyon var mı diye birkaç gün önce ateşi çıktı dedim şimdi mutluysa gülücükler saçıyorsa biz kan idrar bakmıyoruz dedi Adana’ya gönderdi 15 günlükken gittiğimde de Adana’ya gönderdi Adana’daki çocuk doktoru biraz geç kalmışsın enfeksiyon kapabilirdi dedi göbeğini gümüş nitrat’la yaktı bilmiyorum demeyip riske girmiyoruz demeyi tercih ediyorlar canını sokakta bulan varsa buyursun gitsin bu hastaneye

Fatma Ülkü Karadayı – 3 hafta Önce

Dün eşimle kalp çarpıntısı sikayetiyle cok erken saatlerde gittik. Doktorlar o saatte bile acilde canla başla ve guleryuzle bize yardimci oldular saatlerce bikmadan takip ettiler ilgilendiler hemsireler de cok caliskan ve guler yuzluydu.defalarca ekg çekildi.tahliler yapıldı.tek kuruş da para odemedik.ozel hastaneye gitsek en az 10000 lira oderdik.Allah devletimizden razi olsun. Bu kadar fedakâr ca calisan insanlara bir de kalkip şiddet uygulanmasi gerçekten üzücü.hastanedeki doktorlara ve hemşire lere teşekkür ler.

Canan Turhan – 1 hafta Önce

80.yıl dış hastanesinde diş hekimi Mustafa Yavan bey e çok teşekkür ederiz. Hem güleryüzlü hem işini çok düzgün yapıyor.Oglumun diş problemi için gitmiştik. Gerçekten iyi ki dış hekimi olmuş. İşini severek yapıyor.

Ömerlili Musto – 1 ay Önce

Doktorlar Çok Suratsız Ve İlgisiz!!!!!!!!Berbat Bir Yer Adana da Askeri Personelim Ailemi Görmeye Pozantıya Geldim Ve akşam üzeri Boğaz Ağrısı,Burun akıntısı, Mide Bulantısı,baş ağrısı vb. gibi şikayetlerle test yaptırmaya gittim kendileri her hastaya maalesef test yapmıyoruz diyerek sadece bir serum ve bir iğne yaparak gönderdiler Diğer gün Akşama Doğru adana”ya göreve döndüğümde yogun ateş ile adana”da hastahaneye gitmek zorunda kaldım ve Test yaptırdığım da Akşam ben ve ekip otosunda bulunan 4 arkadaşımın Testleri benim yüzümden pozitif Çıktılar!!!!!!!!

Emine – 10 ay Önce

Hastaneye gelirken kullanılacak tek yolun hemzemin geçitten geçmesi kadar saçma bir durum görmedim ! Acil hastanız var ve yoldan tren geçecekse mecbur bekleyeceksiniz. Hadi biz neyse de ambulans n’apıyor acaba? Bu duruma bir çare bulunmalı 😪

Yalçın Gürgen– 1 yılÖnce

Yüksek ateş halsizlik boğaz ağrısı şikayeti ile Acile geldik doktor oturduğu yerden kalkma zahmeti göstermeden hasta bakıyor yaşlı bir teyze girdi ağrıları olduğunu söyledi ben yaşlılara ilaç yazma taraftarı değilim dedi teyzeyi yolladı, sonra bebeği olan bir bayan girdi onada ben bebeği olanlara ilaç yazma taraftarı değilim dedi onuda yolladı.ben girdim ben gençlere ilaç yazma taraftarı değilim dedi covid19 testi istedim. Teste gerek yok belirtileri göstermiyorsun dedi. Anladığım kadarıyla “allaha emanet” hayatta kaldığınız bir hastane.

Salih Türkan -2 yıl Önce

Sabah 10 da randevu ile 74 yaşındaki annemi getirdim. Muayene olduktan sonra 10.30 kan ve idrar tahlili verdik. Kan alırken damar yolunu bulamadılar diğer koldan da kan aldılar. Sonuçları doktora göstereceğiz diye 13.30 da geldik. Sıraya göre çağıracaklar, diye beklerken kafaya göre çağırıldığını bizzat yaşadım. 74 yaşındaki annem 2,5 saatten fazla bekletti. İnsanlara randevü ve sonuç göstermesi için saat verilseydi. Geleceğimiz saati bilirdik. Doktorun kapısının önünde arabana günü kalabalık olmazdı. Sosyal mesafe bu kalabalıkta nasıl korunur bilmem. Bu hastaneye gelen hasta olup gider.

Arzu Demirtaş – 10 ay Önce

Tam bi rezalet dün kusma şikayetiyle acile gittik Dr ishal i yok diye ilaç yazdı gönderdi sabah da ishali başladı yaniyor aciyor anne diye 1 saat ağladı kızım neyse öğleye doğru tekrarda n gittik başka bi Dr kusma si yok serum takamayiz dediler aksamda ishali yok die gönderdiler bugün de kusmasi yok die herkes topu birilerine atıyorlar insna hayatı bu kadar mı ucuz neye ve kime göre muamele yapıyorsunuz anlamış değilim aldığınız eğitimden utanın ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir