Polatlı Duatepe İlçe Devlet Hastanesi Ankara’nın Polatlı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Polatlı Duatepe İlçe Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Karapınar, Eskişehir yolu üzeri Abdülaziz Cad. No:2, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon : 0312 630 30 30

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Polatlı Duatepe İlçe Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Polatlı Duatepe İlçe Devlet Hastanesi Yorumları

Polatlı Duatepe İlçe Devlet Hastanesi Şikayetleri

Fadime Ünal-6 ay önce

Pandemi kliniğinde sıra çilesi var. Kayıt sonra muayane tekrar kayıt pcr testi sırası sistem çok kötü bir kişi kayit yapıyor ve oda hasta yetkililere duyrulur.

İsmail Yıldız-11 ay önce

Oğlumun heyet raporu işi vardı, İstanbul’dan geldik. Bi hastane personeli bu kadar mı iyi, sabırlı, ehil, yardımsever olur. Başhekim beyden hastane müdüründen tutun hizmetlerine, temizlikçisine kadar hepinize teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum. İyiki varsınız.

Ercan Güleç-bir yıl önce

Bu gün sabah saat 07.30 civarında acil olarak yanlışlıkla Polatlı Devlet Hastanesine gittik. Doktor ve kayıttaki görevlinin uykulu ve zaman geçiri tavırları nedeniyle özel bir hastanede muayene ve tedavimizi yaptırdık. Acil doktorunun insanlıktan nasip alması dileğiyle ekşi 100 vermek istiyorum. Saygılarımla. ( Ankara şehir hastanesi gibi diğer tüm hastane, doktor ve sağlık çalışanlarına diyeceğim yok, iyiki varlar.)

Uğur Hakan ERCAN-3 ay önce

Yönlendirme tabelaları baştan sona yanlış. Hastaneye mi geliyoruz Lunaparka mı?

zeynep durak-bir yıl önce

Hastanede imkanlar cok genis. Bugün dogum yaptim. Temizlik personeli surekli azarliyor firca atiyor yaziklar olsun vergimi aksatmadan veren bi vatandaşim cok agrima gitti. Devletin carfasini esirgiyor emzirecegim yastik vermiyor. Koca hastanede uce ayrilan plastik bi yatagin uzerinde yatmamizi bekliyorlar. Hakiimi helal etmiyorum ama bununla da kalamayip en yakin zamanda resmi sikayette bukunacagim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir