Plazadiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İstanbul Zeytinburnu Semtinde hizmet vermekte olan özel bir klinik işlevi görmektedir. Bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra ağız ve diş sağlığı hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu oluşturabilmek için Makalenin Altındaki Plazadiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sistem sizi Anasayfa’ya atarsa Makalenin Altında Bulunan Telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgilere oradan erişebilirsiniz. Plazadiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları ile ilgili tüm bilgiler makalemizde yer almaktadır. Plazadiş Ağız ve Plazadiş Sağlığı Polikliniği YorumlarıPlazadiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ŞikayetleriPlazadiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muayene ücretleri ve fiyat bilgisi bu makalede değerlendirip bilgilerinize sunulmaktadır. BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER Dileriz.

Adres : Beştelsiz, Rauf Denktaş Cd. No:43-45, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02126659535

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

E-posta : [email protected]

Plazadiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Zeytinburnu Plazadiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Dr. Elkhan İBRAHİMOV Kimdir

Plaza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Hekimi

Dr. Naim GÖNCÜ Kimdir

Plaza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Hekimi

Dr. Damla Su KARAÖZ Kimdir

Plaza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Hekimi

Dr. Özgür SAKARYA Kimdir

Plaza Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Hekimi

Zeytinburnu Plazadiş Ağız ve Diş Polikliniği Yorumları

Zeytinburnu Plazadiş Ağız ve Diş Polikliniği Şikayetleri

Yeliz Özcan – 3 ay Önce

Klinik gayet temiz, hijyenik, çalışanları gayet ilgiliydi. Doktorum Naim Göncü’den çok memnun kaldım.Hem kendisi hem Asistanı Damla Hanım zirkonyum diş kaplama tedavimde titizlikle benimle ilgilendi. Kendilerine teşekkür ederim.

Nazlı Köse – 5 ay Önce

7 sene dişlerimi yaptırdım çok diş hekimi tarafından tedavi gördüm sağlam dişlerimi de yok ettiler. Çok şükür Elkhan Bey’ i tanıdık. İşinde profesyonel işini severek yapan bir doktor. Ana dişlerimden daha güzel diş yaptı. Estetik diş yaptırmak isteyenlere ve diğer tüm tedavilerde gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Elkhan Bey’ e ve çalışma arkadaşlarına canı gönülden teşekkür ederim.

Maksut Çiçek – 4 ay Önce

Çocuğumuz için randevu aldık , iş yerimizden izin alarak program yaptık . Randevu saatine 1 saat kala arayıp doktorumuz bademcik ameliyatı oldu dediler ve 5 gün sonraya randevu vermeye kalktılar , başka da çocuk doktorları yok . Ben böyle rezillik görmedim !!!

Plaza Diş Hekimliği yanıtı : Değerli hastamız olumsuz durum araştırması sonucu edindiğimiz bilgiye göre ,çocuk doktorumuzun ani çıkan ameliyat durumu ve rahatsızlığından dolayı,sizin bırakmış olduğunuz iletişim numarasından sizi aramış fakat ulaşamamış bulunmaktayız.Durumu bildirmek için arama tekrarlandığında işlem günü sabahı ulaşabilmiştir.Özellikle çocuk doktoru tercihiniz olduğundan doktorumuzun işe başlama gününe göre randevu oluşturulması teklif edilmiştir.Karşılaştığınız olumsuz durum ve zaman kaybınız için üzgünüz.

Ahmet Omput – 5 ay Önce

Tek kelime ile kusursuz bir yer hizmet karşılama tedavi hepsinden memnun kaldım size ticari gözle değil gerçek bir hasta gözüyle bakıyorlar özgür hocama ve diğer personel arkadaşlara tesekur ederim gönül rahatlığıyla tedavi olabilirsiniz.

Plaza Diş Hekimliği yanıtı : Teşekkür Ederiz Ahmet Bey

Derya Akbıyık – 7 ay Önce

Herkesin güler yüzlü ve çok anlayışlı olduğu bir klinik düşünün… 16 yaşımdayım, tek başıma Doktor Naim beye geldim Gerek doktorumun sakinliği ve muhabbeti gerekse her korktuğumda asistanı gülşah hanımın korkmamam için elimi tutması…Bence bir diş doktorundan çook daha fazlasını e bir de yedi tane dişimi kazandım…

Plaza Diş Hekimliği yanıtı : Çok teşekkür ederiz.Gülşah hanıma da nezaketi ve hassasiyeti için ayrıca teşekkür ederiz.

Emine Akaslan – 5 ay Önce

Ben bir çok yere gittim ama ikna olamadım ve sonra Naim beyle tanıştım inanın genelde tedirginlikle oturdugumuz dişçi koltuğuna hiç düşünmeden oturdum iğne yapmasını inanın hiç anlamadım bile yani iğne yaparken hiç acitmiyor benim ve eşimin dişlerini yaptı çok memnunuz sizlere de tavsiye ederim gözü kapalı ve asistanı çok tatlı ve zarif aile doktorumuz oldu çok çook teşekür ederim doktorumuza ve asistanına muhteşem ikili olmuşsunuz 👏👏👏👏👏👏

Plaza Diş Hekimliği yanıtı : Emine hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir