Petonya Veteriner Kliniği Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Petonya Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Eryaman mahallesi, 285. Sk. 4/8, 06824 Etimesgut/Ankara

Telefon : 0541 140 15 08

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Petonya Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Petonya Veteriner Kliniği Yorumları

Petonya Veteriner Kliniği Şikayetleri

Erdal Erdoğan-5 ay önce

Serkan beye çok teşekkür ederiz. Dişi kedimizin kısırlaştırma ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. İlgileri ve güler yüzleri için kendisine ve çalışma arkadaşlarına ayrıca teşekkür ederiz.

Emine Durmuş-2 ay önce

Erkek kedimin kısırlaştırma ve aşısını yaptırdım ilgili alakalı güler yüzlü ekipten çok memnun kaldım ayrıca temizlik ve hijyen içinde ayrıca teşekkür ederim bundan sonra kedimin bakim ve aşıları için tek adresim

Sesli Cocuk Kitap-6 gün önce

Kedimiz Tırtık için başından beri Petonya Veteriner Kliniğini tercih ediyoruz ve çok memnunuz. Sorularımız yanıtsız kalmıyor ve gece gündüz acil durumlarda ulaşabiliyoruz. İlginiz için teşekkürler.

huseyin ergul-3 hafta önce

İlgili ve saygılı bir veteriner ne yapılmasını biliyor fiatı uygun bazı yaptıklarında benden olsun diyor alaçgönüllü hijen ve titiz daha ne olsun

Metin Özdemir-3 hafta önce

Çalışanlar dikkatli, profesyonel ve gayet titiz. Hayvanlara tamamen can olarak bakılan gayet başarılı bir klinik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir