Petland Veteriner Kliniği Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Petland Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Kardelen, 2068. Sk. No:3/AB, 06370 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 911 19 11

Hizmet Saatleri :

Cumartesi09:00–18:30
Pazar09:00–18:30
Pazartesi09:00–20:00
Salı09:00–20:00
Çarşamba09:00–20:00
Perşembe09:00–20:00
Cuma09:00–20:00

Petland Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Petland Veteriner Kliniği Yorumları

Petland Veteriner Kliniği Şikayetleri

Ömer Oğuz-3 ay önce

kopegime anestezi sonrasi karma aşısi vurdular bunyesi zaten zayifken birde o asiyi vurup bunyesi kaldiramaz hale geldi tuylerini kestiler patilerini,ayaklarini hep yara yapmislar acidigindan dolayi yatamiyor cocuk ayakta uyuyor uykusuzliktan bayılacak burayi kesinlikle tavsiye etmiyorum bunlar veteriner degil kasap.

Ercan AYGÜN-5 ay önce

Buyuk bir hevesle kedimizi goturduk lakin umdugumuzu bulamadik, sanirim yeni yer ile birlikte fazlaca para harcanmis, fazlaca ve hos olmayan bir maddi yaklasim var. Gidecekler goz onunde bulundursun.

Elif Ecem Unluyalvac-5 ay önce

Ankara’da daha güvenilir daha hijyenik başka bir klinik olduğunu düşünmüyorum. Güler yüzünüz ve ilginiz için sonsuz teşekkürler

Büşra Ocak-9 ay önce

1 yaşında ki kedim Pofu’nun tüm tedavilerini ve aşılarını burada yaptırıyoruz. Para odaklı bir yer değil. Esra Hanım’ı ne zaman telefon ile arasam bana çok yardımcı oldu. Kısırlaştırma ameliyatını da burada yaptırdık, bazı aksaklıklar yaşandı fakat çok yardımcı oldular bu süreçte. Ben çok memnunum. Bu zamana kadar çok veteriner gezdik bence en iyilerinden.

mehmet polat-8 ay önce

Ankarada uzun arayişlar sonucu güvenilir bir veteriner kiliği bulabidim. Öncelikle güler yüzlü himetlerinde memnun kaldım. Bu konuda esra hanım çok ilgiliydi Sağolsun .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir