Petkey Veteriner Kliniği Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Petkey Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Eryaman, Şeker Mahallesi, 1407. Sk. 16B/2, 06820 Etimesgut/Ankara

Telefon : 0555 045 71 82

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Petkey Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Petkey Veteriner Kliniği Yorumları

Petkey Veteriner Kliniği Şikayetleri

Hüseyin Akgün-5 ay önce

Bilgili ve deneyimli bir kadroya sahip.Köpeğim Sherlock’un hem aşılarını hem de kısırlaştırma ameliyatını burada yaptırdım.Değiştirmeyi düşünmeyeceğiniz bir klinik.

serdar erat-5 ay önce

Daha önce 3 değişik veterinere goturupte sonuc alamadığımız Köpeğimiz marsı iyileştirdiğinz icin çok teşekkür ederim.

Gökçe-8 ay önce

Yakın zamanda buraya geçiş yaptık ve kedimiz bu klinikte kısırlaştırma ameliyatı oldu. Başta çok tedirgindik lakin Bektaş bey sağolsun her sorumuzu anlayışla cevapladı ve açıklamalar yaptı. Kedimiz eve geldiğinde gayet keyifli ve sağlıklıydı. Ayrıca ne zaman aklınıza bir şey takılsa arayıp veya yazıp fikir danışabileceğiniz bir klinik ve çok da ilgililer 🙆😊

Aylin Erat-5 ay önce

veteriner veteriner gezip iyileştiremediğimiz köpeğimizi kısa sürede iyileştirdiğiniz için çok teşekkür ederiz 🐾

Hanife Uzumcu-11 ay önce

Oguzhan Bey e ne kadar tesekkur etsem az. Kedimde halsizlik ve istahsizlik vardi oldukca zayiflamisti. 3 gunluk tedavi uyguladi gece gunduz demedi ilgilendi. Kendisine minnettarim. Emegi, özverisi icin de ayrica tesekkur ederim. Tereddütsüz güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir