Petcode Hayvan Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Petcode Hayvan Hastanesi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Cd. No:111, 06700 Çankaya/Ankara 

Telefon : 444 7 480

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Petcode Hayvan Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Petcode Hayvan Hastanesi Yorumları

Petcode Hayvan Hastanesi Şikayetleri

Ali Salih Varinca-2 ay önce

Tam donanımlı bir hayvan hastanesi. Öneri üzerine gittik. Çok yardımcı oldular, sağolsunlar. Dr Hazal hanıma güleryüzü ve destekleri için çok teşekkürler. Hemen her hastalıkta çare sunmaya çalıştıklarını duydum. Geniş ve ferah bir binada konumlanmışlar. Sahiplendiğimiz çocuğumuz bildiğimiz hayvanlarımız adına umut verici bir yatırım. Yolları açık olsun…

Cilem Uzuner-5 ay önce

Köpeklerim hermes ve coco’nun muayenesi için amerikadan geldim. Ve buna hiç pişman olmadım. Bülent bey köpeklerimle cok güzel ilgilendi ve tedavilerini gerçekleştirdi. Bu sebepten ötürü Köpeklerimin doktorunun artık kendisi oldugunu ve amerikada tedavilerine bir daha devam etmeyeğimin kararını verdim. Hermes ve Coco sayenizde daha mutlu daha aktif cok teşekkür ederim ekininize ve tabiki Bülent beye.

Arzu şenkal-5 ay önce

Çok hasta olan yavru kedimizi 10 saatlik araba yolculuğuna maruz bırakarak götürdük. Tetkikler yapıldı ancak o kadarıyla kaldi. Ne tanı kondu ne de tedavi metodu söylendi. Biz petcode hayvan hastanesine tetkik yaptırmak icin degil Ateş Barut Bey’in deneyimlerinden yararlanmak icin gitmiştik oysa, hayal kırıklığı yaşadık.

Gizem Okutan-2 ay önce

Kedimi ilk buraya getirmedigim icin cok pismanim. Ciddi bir sorunda ilk basvurmaniz gereken adres. Islerini severek yapan harika insanlar.

Devrim Akçayer-5 ay önce

Aynı yıl içerisinde bir kedimi beyin, bir diğer kedimi fıtık operasyonu ile sağlığına kavuşturan Dr. Ateş Barut ve ekibine sonsuz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir