Pet Clinic Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Pet Clinic bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Yukarı Bahçelievler, Yukarı Bahçelievler Mahallesi Azerbeycan caddesi No:139, Azerbaycan Cd. No:139, 06490 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 222 05 89

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Pet Clinic Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Pet Clinic Yorumları

Pet Clinic Şikayetleri

Elif Karadenizli-bir ay önce

Osman İç ve ekibi çok iyi, çok güvenilir, çok anlayışlı ve işlerinde çok başarılı. Evlâtlarımı gözü kapalı emanet ediyorum. Allah Osman Bey’i başımızdan eksik etmesin zira paraya değil “çocuğa” odaklanan iyi bir veteriner bulmak bu ülkede, tıpkı her alanda olduğu gibi, mesele.

Elif Engüçlü-5 gün önce

Artık hayatta olmayan kedimiz Afacan’ımızın hastalığında son zamanlarını en konforlu şekilde yaşamasını sağlayan, insani değerleri paranın önünde tutan, değerli Osman İç Hocamız’a ve ekibine ailece teşekkür ederiz. Geçirdiğimiz 18 yılın ardından, Afacan’ımızla en huzurlu şekilde vedalaşmamıza imkan verdiği için kendisine minnet borçluyuz. Evlatlarınıza sevgi ve merhametle yaklaşan, onları gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir hekim.

nurcan yurtoğlu-2 hafta önce

Fazlasıyla hırçın, böbrek hastası kedimiz Mırnık’ın tedavisi ve sonraki yaşamının idamesi konusunda Dr. Deniz hanımın maddi ve manevi yaklaşımları için öylesine teşekkür borçluyum ki… Minnettarım.. Yolu hep açık olsun….

asenayesilyurt-bir ay önce

canım kedimin sağlığını güvenle kendilerine emanet edebildiğim gerçekten çok güleryüzlü hekim ve personellere sahip veteriner işletmesi, bahçelievlerde tereddütsüz tercih edilmesi gerekiyor.

İSMAİL ESER-bir ay önce

Çalışanları çok profesyonel ve sıcakkanlı iletişim becerileri yüksek dostlarımızla iyi iletişim kuruyorlar ve mükemmel bir hizmet veriyorlar. Sizde gönül rahatlığı ile dostlarınızı bu güvenli ellere teslim edebilirsiniz 👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir