Pet Care Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Pet Care Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Yıldızevler, Rabindranath Tagore Cd. No:15/B, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon : 0552 877 28 84

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Pet Care Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Pet Care Veteriner Kliniği Yorumları

Pet Care Veteriner Kliniği Şikayetleri

Mert Yıldırım-8 ay önce

Bir çok veteriner kliniği denedik hepsi ya fazla ücret alıp iş yapmadı yapanda Uber ücret alıp işleri yaptı Pet Care kesinlikle fiyatları uygun ve işlerinde çok başarılılar tam bir aile ortamı var. Biz çok memnun olduk ömür boyu veterinerimiz Pet Care

İpek Aksu-bir ay önce

Çok üzülerek söylüyorum ki kedimi burada bir gecede kaybettim. Google da hekimler hakkında bir sürü güzel yorumlar var kimsenin hakkını da yemek istemeyiz fakat etik açıdan düzgün bir iş yaptığınızı düşünmüyoruz. Biz kızımız hakkında endişelenirken, ne sıkıntısı olduğunu bilmezken sosyal medya hesabınızdan (instagram) kedimin fotoğrafını paylaşıp dalga geçer gibi “kalp hastası mıyım yani” yazabiliyorsunuz. Ve ben daha kedimin hastalığıyla ilgili hiçbir bilgiye ulaşmamışken sosyal medya hesabınızdan bu görüntüyle karşılaşıyorum. Kendinizi bir hasta yakınlarının yerine koyun ve ne kadar üzücü olabileceğini düşünün. Daha hekim tarafından bilgilendirilmemişken bu görselle karşılaşıyoruz ve sabahına kedimizi kaybediyoruz.. Kedim için elinden geleni yapan hekimlere teşekkür ediyorum ama o görseli sosyal medyada rahatlıkla paylaşan hangi çalışanınızsa hakkımı helal etmiyorum.

serhat özcan-5 gün önce

Kızımız ile anlaşabilen neredeyse tek veteriner Ceren Hanım oldu. Sorduğumuz her soruya samimiyetle tatmin edici cevaplar veren ve bütün canlılarla içten bir şekilde ilgilenen bir veteriner hekim. Kızımızın kısırlaştırma işlemi vasıtasıyla tanıdık. Kızımız ameliyat sonrası sanki hiç ameliyat olmamış gibi hareketli ve neşeliydi. Kendilerine de teşekkürü bir borç bilirim.

Burçak-bir ay önce

Canım kızım Benekli’nin sağlığına kavuşmasında büyük payı olan sevgili Ceren hekim ve ekibine çok teşekkür ederiz. Ayrıca her Pazar günü Benekli’ye spa hizmeti verip banyo sonrası en sevdiği koltukta uyumasına izin verdikleri için kendimizi daha da özel hissettiriyorlar:)) sizinle tanıştığımız için çok mutluyuz.

müge billur özkan-bir ay önce

Bu klinikte çalışan veteriner Ceren Nur Dinç’e geçici olarak emanet ettiğim yavru kedimin klinikte öldüğünü düşünüyorum ancak Ceren hanım bu durumun üstünü kapatmak için yine aynı klinikteki veteriner teknikeri Gencehan Efe Sert ile anlaşarak bana “kediyi ona sahiplendirdim” mesajı gönderip emrivaki yaptı, halbuki rızam olmadan sahiplendirmesine izin vermemiştim. Kedimin hastalığı yoktu, eceliyle değil kliniğin ihmali bir hareketi yüzünden öldüğünü düşünüyorum. Kendi ihmalleri ortaya çıkmasın diye “sahiplendirdim” diye bir oyun kurdu. 3 haftadan fazla zaman geçmesine rağmen hâlâ kedimden bilgi alamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir