Pet Art Veteriner Kliniği Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Pet Art Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Şeyh Şamil Mahallesi, 1. TBMM Caddesi Yağan Kent Sitesi 59/10, 06793 Eryaman – Etimesgut/Ankara

Telefon : 0312 279 09 05

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Pet Art Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Pet Art Veteriner Kliniği Yorumları

Pet Art Veteriner Kliniği Şikayetleri

Levent Çiftçi-bir ay önce

Para gönderilmeden yaralı hayvanlara müdehale etmeyen paradan başka bir şey bilmeyen bir yer . Hayvan sevgisiyle alakası yok ama parayla var hayvan değil para sevgisi olan bir yer .

Alp Seferoğlu-bir ay önce

Hasta hayvanlara para yoksa bakmayız diyen bi işletmeymiş. Paranın esiri olmuş bi grup zavallı insan yönetiyor gibi görünüyor. Alternatif başka işletmeleri tercih edip böyle yerlere para kazandırmamak lazım

Barış Alan-2 ay önce

İki kedimizin de düzenli olarak aşılarını ve bakımlarını yaptırdığımız yer. Veteriner arkadaşların hepsi çok yardımcı oluyor, hiç sıkıntı yaşamadık.

saliha erdgn-4 hafta önce

Kendimiz rahatsız,lanınca İlyas bey ve ekibiyle tanıştık ,kedimizin tedavisiyle detaylı bir şekilde ilgilendiler bizlere karşı güler yüzlü tavırlarından dolayı kendilerine ve ekibine çok teşekkür ederim .

halil sezen-bir ay önce

Kendini bu sektöre adamış, işini ticaret olarak değil vicdanı olarak gören bir işletme. Başta İlyas Hocam olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir