Pet 312 Veteriner Polikliniği 100. Yıl Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Pet 312 Veteriner Polikliniği 100. Yıl bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : 100.yıl Mahallesi, 1522. Sk. Merkez Sahil Sitesi C Blok D:No:6/52, 06530 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 286 75 45

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Pet 312 Veteriner Polikliniği 100. Yıl Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Pet 312 Veteriner Polikliniği 100. Yıl Yorumları

Pet 312 Veteriner Polikliniği 100. Yıl Şikayetleri

Serap-bir hafta önce

İlgililer kedimiz için yıllardır destek alıyoruz. Sadece son zamanlarda fiyatlar inanılmaz arttı. Ekonomi malum bişi diyemiyoruz

Elif Durcan-3 ay önce

7/24 açık. Çok güzel ilgileniyorlar, kedimizin ameliyatını başarıyla yaptılar, iyileşme sürecinde de çok ilgililer, sürekli bilgilendirme yapıldı. Çok teşekkür ediyorum.

halil emre koyuncuoğlu-3 ay önce

Bugün bulantı kusma şikayeti ile götürdüğüm yavruma çok iyi davrandılar. Güler yüzleri için çalışan ekibe teşekkürü borç bilirim.

Tamer Koc-3 ay önce

Sıcak kanlı ve ilgililer, işlerini düzgün yapıyorlar. İki kedimin kısırlaştırmasını yaptılar çok memnunum

Melike Özdemir-bir ay önce

Gece nöbetinde danışmak için ziyarette bulunduğumuzda bile ilgili ve güleryüzlü davranıldı. Teşekkür ediyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir