Patipark Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Patipark Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Emek Mh. Veli Necdet Arığ Cad. 6/a Pk:06500, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 215 15 17

Hizmet Saatleri :

Pazartesi10:00–19:00
Salı10:00–19:00
Çarşamba10:00–19:00
Perşembe10:00–19:00
Cuma10:00–19:00
Cumartesi10:00–19:00
Pazar12:00–17:00

Patipark Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Patipark Veteriner Kliniği Yorumları

Patipark Veteriner Kliniği Şikayetleri

Mine Arayıcı-2 hafta önce

Ankara da çocuklarımı (evdeki ve sokaktakiler) güvenle götürdüğüm tek adres. Donanımlı gelişime açık araştırmacı ve en önemlisi vicdan sahibi canlara sevgi ile yaklaşan şahane bir ekip👍🧿 Kesinlikle tanışmalısınız. Beş yıldız az👏👏👏 Emekleriniz özverili ameliyatlarınız kurtardığın ız canlar için sonsuz teşekkür ederim. İyiki varsınız 💐🙏😻🐶

Özlem Kalaycı-3 hafta önce

Hayvanlara yardım etmek için onları sevdikleri için yardım etmiyorlar. (Bir de düzgün teşhis koyup tedavi etseler içim yanmayacak).Tek amaçları para maalesef.

Büşra Özen-6 ay önce

Cihan beye ve Gizem hanıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Bizim canımıza kendi canları gibi değer kıymet gösterip özel ilgilendiler. Samimiyetlerine ve özel ilgilerine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

ezgi yaşar-6 ay önce

Cihan bey, kedimiz Tarık’a gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Gizem hanıma da teşekkür ediyoruz. Sevgiler..

Serap ÖZDİL-6 ay önce

Patipark ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Köpeğim kaza geçirmişti, Cihan Bey ve Gizem Hanım derhal ilgilendiler. İlgileri ve güleryüzleri için minnettarım. Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir