ParkDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İstanbul Zeytinburnu Semtinde hizmet vermekte olan özel bir klinik işlevi görmektedir. Bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra ağız ve diş sağlığı hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevunuzu oluşturabilmek için Makalenin Altındaki ParkDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sistem sizi Anasayfa’ya atarsa Makalenin Altında Bulunan Telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgilere oradan erişebilirsiniz.ParkDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları ile ilgili tüm bilgiler makalemizde yer almaktadır. ParkDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YorumlarıParkDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ŞikayetleriParkDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Muayene ücretleri ve fiyat bilgisi bu makalede değerlendirip bilgilerinize sunulmaktadır. BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER Dileriz.

Adres : Sümer, Prof. Dr. Turan Güneş Cd. 140/FB, 34025 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02124154415

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

E-posta : [email protected]

ParkDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Haritası (Navigasyon)

Zeytinburnu ParkDental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Clipboard04.jpg
Uzm. Dr. Fatih Vural Kimdir Uzm. Dr. Abdullah Uysal Kimdir Doç. Dr. Sabit Demircan Kimdir
Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Protetik Tedavi Uzmanı Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Uzm. Dr. Özge Ekmen Kimdir
Ortodonti

Dt. Meral Kavak Kimdir
Diş Hekimi

Dt. Alper Muhammedi Kimdir
Protetik Tedavi Uzmanı

Dt. Duygu Safçı Kimdir
Pedodonti Uzmanı

Zeytinburnu ParkDental Ağız ve Diş Polikliniği Yorumları

Zeytinburnu ParkDental Ağız ve Diş Polikliniği Şikayetleri

Pınar Yılmaz – 2 ay Önce

İyi bir diş hekimi arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.👍 İşin ehli hekimler ve temiz bir klinik. İğne fobim olmasına rağmen implant ve diş dolgusu yaptırdım.Dr.Fatih bey operasyonun her aşamasında yapacağı işlem ile ilgili bilgilendirme yaparak sizi rahatlatıyor. Dişlerim sorunsuz, ağrısız bir biçimde halloldu. Dr.Fatih Vural’a ve Dr.Abdullah Uysal’a çok teşekkürler.

Medine Uyar – 1 ay Önce

Arkadaşımın yönlendirmesiyle gittim. Gittiğim bir çok klinikten temiz ve hijyenikti. Meral hanım benimle çok ilgilendi. İnalmaz estetik dolguları yapıyor, gülerken kendimi çok iyi hissediyorum. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Yakup Baran – 2 ay Önce

Çocuk doktoru arayışına girdim ve çevremdeki tavsiyeler üzerine park dental’a geldim. Bütün korkularımı onlar sayesinde yendim. Duygu hoca ve asistanı Sevim abla ya çok teşekkür ederim.

Ozan Can Özübal – 2 ay Önce

Sürekli gidiyorum, Fatih hocam çok başarılı. Diğer özel yerler gibi esnaf kafasında değiller, hekime gittiğinizi hissediyorsunuz. gayet iyiydi.

Barış Sedef – 6 ay Önce

daha önce akupunktur yapan diş hekimi görmemiştim :)) protez için ölçü aldırırken midem çok bulanıyor. fatih bey “ben bir bakayım” dedi ve akupunktur iğneleri batırdı. şaka yapıyor sandım ama değilmiş. hiç midem bulanmadan ölçü verdim.

Ayşe Kanlı – 2 ay Önce

“ön bölgedeki dişlerimde estetik sorunlar vardı. lamina önerdiler ancak pahalı geldi. meral hanım dolgu yaptı. harika oldu. kesinlikle öneririm”

Nora Butik – 2 ay Önce

“diş hekiminden çok korkuyorum. bu yüzden dişlerimi tedavi ettiremedim. fatih bey beni ikna etti. sedasyonla tedavimi yaptılar. bir günde hem de. hem doç dr sabit demircan’a ham de uzm.dr. fatih vural’a çok teşekkür ederim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir