Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Bahariye, Zübeyde Hanım Cd. No:39 D:B, 35600 Karşıyaka/İzmir

Telefon : (0232) 366 22 77

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Yorumları

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Şikayetleri

Zubeyde Turan-5 ay önce

Ben Zübeyde Turan, emekli bürokratım. Aynı zamanda 18 kitabı olan bir edebiyatçıyım. On gün önce randevu alıp şiddetli boyun ve kol ağrılarıyla Fizik bölümü Dr Yeşim Hanıma geldim. Muayene ve film çekiminden sonra hemen fizik tedavim başlatıldı. Bugün 9. Günüm ve benim ağrılarım yok denecek düzeye indi. Dr Yeşim Hanıma ve fizik tedavimi hiç aksatmadan sevgiyle uygulayan tekniker Selma Hanıma bin teşekkür ediyorum buradan. Ağlayarak geldiğim kurumunuzdan sağlığıma kavuşmuş olarak ayrılacağım. İyiyi doğru olanı seçmek bir kurumun başarısıdır. Dr Yeşim Hanımın ve Selma Hanımın kişiliğinde Zübeyde Hanım Tıp merkezini kutluyorum.

Esra Kaya-2 ay önce

Tavsiye üzerine babamı götürdüm dahiliye doktoru İbrahim beye. İyiki tanıdık. Sekreteri Sevde hanım da kendisi de güler yüzlü, ilgili ,her sorumuza cevap verdiler .Babamla detaylı ilgilendi bütün tetkiklerini yaptı ve tedavimiz başladı. Şuan güzel ilerliyor babamın şikayetleri azalmaya başladı çok memnunuz.

Burcu Evran Tanrıver-5 ay önce

Babam 3.02.2022 tarihinde kulaklarını temizletti. Temizlikten bir kaç gün sonra kulaklarında ağrı meydana geldi. Başka bir hastahaneye gittik. Kulaklarının temizlikten sonra iltihap kaptığını söylediler. Şu an babam ağrıdan uyuyamıyor. Yaşadığımız durumdan dolayı çok üzgünüz.

İrem-3 ay önce

11.50’ye randevu verdiler doktor resmen koşturarak muayene edip geçiştirdi üstüne bana terbiyesizmişim gibi laf soktu. Sizin mesai saatinizde gelen insanlara böyle davranamazsınız 10 dakika erken çıkmak istediğiniz için bu sizin hakkınız olmuyor.

yeliz akkuştur-bir hafta önce

Sağlık ocakları dahi daha kaliteli daha ilgili kadın doğum bölümüne gittim doktor Şükrü Alan gayet sağlıklı bir gebeliğim olmasına rağmen bana çok kötü yorumlar yaptı gebe bir bayanla konuşulmaması gereken herşeyi konuştu üzüntüden düşük de yapabilirdim o zamn burdan değil mahkeme yoluyla iletişime geçerdim saglıgınız için asla ve asla gitmeyin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir