Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Balgat, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:54, 06530 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 284 08 08

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Yorumları

Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi Şikayetleri

ışıl özel-bir ay önce

Hastanenin o eski askeri disiplininden eser kalmamış! Olmuş bir sirk!!! Bugün tansiyon sebebiyle Dahiliye doktoru, Prof Seyfettin Kokluden randevu aldım.1.5 saat ameliyathanede gelmesini bekliyip, sonunda hekime ulaşıp , dersimi anlatmaya başlayınca bana ben gastrocuyum. Siz dahiliyeye gideceksiniz dedi.Kendisi 100.Yil Hastanesi internet sitesinde dahiliye doktoru olarak görünmektedir.Benimle danışmaya gelip, Pelin Hanıma hastaya dahiliyeden randevu oluşturun dedi. Pelin Hanım para iadesi yapıp, kafasını çevirip diğer hastalarla ilgilenmeye devam etti. İşimiz bitmiş gidebilirsiniz!!!! Sizin çözümunuz bu müdür dediğimde de bana bekleyin isim var dedi… Yani mecbur değilseniz gitmeyin ben zaten 1.5 saattir bekliyordum. 100.Yil Hastanesini kınıyorum! Ve asla önermiyorum.

aregorn78-5 ay önce

Sayın profesör doktor Ayşe çarlıoğlu hocama cânı gönülden teşekkür ederim en başta doğru teşhis ve tedavisi için şeker tansiyon kolestrol prostat ve Alzheimer hastası babamı tedavi için götürdük memnun kaldık Ayşe hocamdan Allah razı olsun onun gibi doktorları Allah başımızdan eksik etmesin hastane yönetiminin böyle doktorların kadrini kıymetini bilmesi gerekir eğer bilmezsede bundan sonra ayşe hoca nereye biz oraya ilgisi alakası samimiyeti o kadar iyi bi insanki Allah nasip ederse ameliyat için tekrar gideceğiz. Bir takım problemler var ama önemli değil bugün hangi kuruma giderseniz gidin işini düzgün yapmayan insanlarla karşılaşabilirsiniz, böyle ufak şeyler için hastaneyi kötülemeye kimsenin hakkı yok

Engin-3 ay önce

Operatör doktor Fatih Arslan hocamıza burun tıkanıklığı şikayeti ile başvurdum. Aynı zamanda burnumda şekil bozukluğu da vardı. Harika bir ameliyat ile hem nefes alma problemim çözüldü hem de son derece güzel estetik görünümlü bir burnum oldu. Ameliyat sonrasında neredeyse hiç ağrım olmadı. Herkesin korktuğu tamponu 30 saniyede ağrısız çekti. Ameliyat öncesi ve sonrası gösterdiği ilgi alaka ile gönüllerimizi fetheden hocamıza sonsuz saygılarımızı sunuyorum.

Edip SAÇİ-5 ay önce

Değerli 100.yıl hastanesi çalışanlarını KBB Uzmanı Op.Dr. Fatih Arslan Bey ve anestezi birimi çalışanları Murat Beyefendi ve Tuğba Hanımefendi nezdinde selamlıyorum. Bugün sabahın erken saatlerinde yıllar öncesinden burnuma almış olduğum bir darbeden kaynaklanan nefes zorluğundan dolayı ameliyat oldum. Başarılı geçen bir ameliyat sonrası evimde dinlenmekteyim . Yalnız belirtmem gereken bir husus var ki personelin ziyadesiyle sevecen, güler yüzlü, muhabbet ehli insanlar olması…Sağlık sektörünün ticaret aracı olarak görüldüğü şu talihsiz günlerde bu tarz bir meslek ahlâkına sahip olan insanlar ile tanışmış olmak beni mutlu etti. Başarılarınızın devamı gönülden diliyorum.

Hülya Şahin-2 ay önce

Prof. Çocuk Dr Sabahattin bey oğlumun doğumundan sonra ilk günden beri takipçisi biz fazlası ile memnunuz ilgili ve fazlası ile bilgili işinin hakkını fazlasıyla veriyor. Benim şikayetim hastane yönetimi için Doktorunuz bukadar mı değersiz yanına sekreter verme zahmetinde bulunmuyorsunuz. Dr bey hasta ile mi ilgilensin yoksa yer sırası kavgası ile mi şiddetle kınıyorum. Çalışanınıza önce siz değer verin ki herkes değer versin bu bir profesör ayıp yani bir muayene ücreti 500 TL. Umarım bir daha ki kontrolümüz de sekreter görürüz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir