Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Anadolu, Suadiye Cd. No:148, 06190 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 335 48 32

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-20.00 / Cumartesi: 08.00-20.00 / Pazar: Kapalı

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Yorumları

Özel Yeni Vizyon Tıp Merkezi Şikayetleri

Tiryaki Gazi-2 hafta önce

Batıkentte yer alan bu özel hastanede diş tedavisi oldum. Hem 20lik diş tedavisi hem de kanal tedavisi aynı anda ve ağrısız bir şekilde yapıldı. Ödem 2 günde indi ve normal yaşantıma hızla devam ettim. Artık tercih edeceğimiz yer burası olacaktır.

furkan saçkan-2 hafta önce

Özel Yeni Vizyon hastanesinde diş tedavisi oldum. Protez dişlerimi uygun fiyata ve kısa sürede yaptırdım. Çalışanların hepsi birbirinden samimi ve özenle işlerini yapmaktadır. Herkese bu hastaneyi tavsiye ediyorum.

Ayhan Öztürk-2 hafta önce

Lazer epilasyon için bu tıp merkezi ile iletişime geçmiştim. İşlerinde uzman ve hijyenik bir ortam içerisinde güzel bir hizmet aldım. Diğer kurumlara göre hijyenik olması çok daha kaliteli bir hizmet sunduğunu bizlere gösteriyor zaten.

sevcan kar-2 hafta önce

Resepsiyonda bulunan Aslı hanıma çok teşekkür ederiz. İlk günden beri bizlere çok yardımı oldu kesinlikle bu hastaneye en az bir kez görünmelisiniz. Ayrıca doktor Sedat beyde gerçekten alanında çok başarılı bir hekim.

Adem ERCAN-2 hafta önce

Diş tartarları ve diz beyazlatma işlemi için klinik arıyordum. İnternetten burayı buldum ve görüşmeye gittim. Sundukları fiyat ve verdikleri hizmet uygundu. İşlemi çok kısa sürede halletiller ve çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir