Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Yaşam Tıp Merkezi  Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Yaşam Tıp Merkezi Adana Seyhan’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir Özel Hastanedir .Bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Özel Yaşam Tıp Merkezi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Özel Yaşam Tıp Merkezi  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Özel Yaşam Tıp Merkezi Doktorları  , Özel Yaşam Tıp Merkezi Özel Yaşam Tıp Merkezi  Nerede ,Özel Yaşam Tıp Merkezi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Mithatpaşa, Pınar, Mücahitler Cd. No:5, 01160 Seyhan/Adana

Telefon : 03223618181

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Özel Yaşam Tıp Merkezi Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Özel Yaşam Tıp Merkezi Yorumları

Özel Yaşam Tıp Merkezi Şikayetleri

Sibel Tufan – 3 ay Önce

Ben çok memnun kaldim doktorum Tuğba Şen çok ilgiliydi çok yardımcı oldu hastane olarakda gayet iyiydi hemşireleri çok güler yüzlü bugün kan alan hemşire çok ilgiliydi güler yuzluydu ben çok memnun kaldım tavsiye ederim 💐

Hanifi Karakuzu – 6 ay Önce

Şöyle yorumlara baktım emin olun OLUMSUZ yorumların hepsine hak veriyorum! Dün oğlumu götürdüm sadece bir sargı bezi sardılar 20₺ yazık günah ya vallaha yazık günah yani sardığınız sargı bezi eczanede 5₺ hepsini kullanmadınız bile sarma farkı mı? Yoksa soygun farkı mıdır? Pansuman yapılsa tamam sadece sargı bezi ya bu sardığınız bir daha önünden bile geçmem tavsiye bile etmem!!!!!!

Nurgül Dalmaz – 5 ay Önce

2günden beri arıyorum telefonlar sürekli meşgul gün boyu saatlerce aradım nasıl bir hastane anlamadım berbat

Mehmet Nuri Yüce – 5 ay Önce

Doktoru bir kez gördüm bir kez görmedim. Para ön planda çok da ucuz değil

Cengiz Acar – 7 ay Önce

Devlet hastanesi kırık var diyor ilaç yazıyor ameliyatla gerek Yok diyor doktor burada iki kırık olduğunu söylüyor doktor fizik tedaviyle başladım ligi alaka çok güzel doktor personel güler yüzlü yaşam tıp merkezi on numara beş yıldız

Büşra Altan – 9 ay Önce

Mecburiyetten aciline ilk defa gittiğim bi hastaneydi kesinlikle berbat ötesi bi yer doktorlarından sağlık personeline kadar… bir sağlık kabininde gösterilen ilgi daha üstün diyebilirim acilinde ki doktor umursamaz bi şekilde dinledi duvara konuşsam daha iyiydi ne bi tahlil ekg hiçbir tetkiklerim istenmedi bi serum takıp gönderdiler ilgi ve alaka sıfır.

Esra Akgümüş – 8 ay Önce

Bir kaç gün önce çamaşır suyundan etkilendiğim için gittik,mide bulantısı ve baş ağrısı vardı acilden giriş yaptık 90 lira ödedik çok saçma bir fiyat… Sonra serum takıldı bitince kimse nasıl oldun demedi,doktor yanıma gelip bir sorma zahmetinde bile bulunmadı… İlgi,alaka sıfır….

Gülizar Oktay – 8 ay Önce

Donuk omuz şikayetiyle gelmiştim fizik tedavi aldım şu an çok iyiyim doktor Bilge hanım ve fizyoterapistim Burcu hanıma ilgilerinden dolayı çok çok teşekkür ederim.

Ersoy Özdeştici – bir yıl Önce

Kendini bir b .. sanan doktorları var şükrü güçbey saygısız hastaya yaklaşım berbat bir daha gitmeyiz gitmenizide tavsiye etmem ve diğer yorumları da okuyucunca diğer hastalarda benzer yorumlar yapmışlar kısaca saygısızsın doktor daha kibar bize değil ama başka hastalara…

Murat Bey -bir yıl Önce

Randevu saatine riayet edilmiyor, hasta hakları diye bir husus söz konusu bile değil. Tamamen müşteri odaklı bir “kurum” dahi diyemeceğim bir yer. Gelmeden önce burası hakkında yapılan yorumlara baksaydım kesinlikte gelmezdim, gelmeyin. 1 yıldızı hak etmiyor !!!

Okan Can – 1 ay Önce

Yalan Yok danışmada dışındaki hizmet güzel

Ferhat Dönmez – 1 yıl Önce

Acildeki doktorlar 90lı yılların devlet hastanesinden çıkıp gelmiş gibi suratsız ve aksiler kayıt bölümündeki personeller işlerine çok sadıklar hasta ölse parmak izi ve nüfus cüzdanı almadan işlem yapmıyorlar.90ların hastane prototipi olarak harika bir kuruluş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir