Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi İzmir’in Menemen ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Esatpaşa, Abdi İpekçi Cd. No:7, 35660 Menemen/İzmir

Telefon : 182

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi Yorumları

Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi Şikayetleri

Ramazan Yorgun-5 ay önce

Telefona cevap verme konusunda sıkıntılarınız var. Temsilci cevaplıyor yönlendirdiği kim varsa telefonu yüzünüze kapatıyor

“Dejawuuu” Dejawuuu-bir yıl önce

Ben hayatımda birçok hasteneye gittim ama bu kadar ilgisiz,sorumsuz,ağır ve hatalı ilerleyen bir sistemi olan hastane görmedim. İşe başlamak için sağlık raporu alcaktım saat sabah 10:00’da hastaneye gittim öğleden sonra 15:00′ işim bitti demek isterdim ama raporlarımı eksik verdiler. Bana mail atıp benim başka bir yerden çıktı almamı söylediler. Kesinlikle hiç kimseye tavsiye etmiyorum özellikle büroda çalışan iki bayan yaptıkları işlerin farkında değiller. Bu hastaneye gitmeyin sağlam girip hasta çıkarsınız.

Ceyhan Kosar-5 ay önce

Biricik kızım deryanur’un doktor abisi hakkınız ödenmez. Kızımı ismiyle hemen hatırlayacağından eminim

İsimsiz Kullanıcı-10 ay önce

sonuçlarınız 1 saat sonra çıkacak. (1 saat sonra) bi yarım saat sonra çıkmış olur. (yarım saat sonra) allah allah kan tetkikiniz sisteme düşmemiş. *telefonla bir yerleri arar, kapatır* 15 dakikaya çıkar. 3 tane tetkiği yaptırmak 15 dakika, beklemesi 2 saat. öğle arasına denk geldiyse onu da ekleyin üzerine. gelmek gibi bir hataya düşecekseniz eğer buna dikkat ederek gelin. ne de olsa bütün gününüzü buraya ayırmak zorunda kalıyorsunuz çünkü. daha personellerin ilgisizliğini ve neredeyse dayak atacakmış gibi davranmalarından bahsetmiyorum bile. hakanı mumla aratıyorlar.

mnahit sönmez-3 hafta önce

Dahiliye doktoru Remzi bey’in teşhis ve yaklaşımına çok teşekkür ederim.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir