Üsküdar Anadolu Hastanesi İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir özel hastane görevi görmektedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Üsküdar Anadolu Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Üsküdar’da hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Üsküdar Anadolu Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Ahmediye, Halk Cd. No:8, 34662 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 02163418888

E-posta : bulunmamaktadır.

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Üsküdar Anadolu Hastanesi Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Üsküdar Anadolu Hastanesi Doktorları

Mehmet Kezer
Uzm. Dr. Mehmet Kezer Kimdir
Şuap Kibar
Op. Dr. Şuap Kibar Kimdir
Mustafa Nil
Op. Dr. Mustafa Nil Kimdir
İrfan Serin
Op. Dr. İrfan Serin Kimdir
Hatice Gülin Sucak
Uzm. Dr. Hatice Gülin Sucak Kimdir
Yeşim Timuroğlu
Op. Dr. Yeşim Timuroğlu Kimdir
Tayfun Yücel
Prof. Dr. Tayfun Yücel Kimdir

Muharrem Kuzkaya
Op. Dr. Muharrem Kuzkaya Kimdir
İrfan Başpınar
Op. Dr. İrfan Başpınar Kimdir
Alper Eroğlu
Op. Dr. Alper Eroğlu Kimdir
Selim Baruh
Uzm. Dr. Selim Baruh Kimdir
Can Gökkurt
Dt. Can Gökkurt Kimdir

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Yorumları

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Şikayetleri

Emrah Demirkal – 2 ay Önce

1 yıldız bile vermeye değmeyen bir yer. 07.03.2022 tarihinde randevu alarak ortopedi bölümüne geldim. Ortopedi bölümü tam anlamıyla rezalet. Tırnak batması için geldim.150tl muayene parası 70tl röntgen parası aldılar. Sonra cildiye bölümüne göründüm tırnağın çekilmesi gerektiğini söylediler. Fakat ortopedi bölümü çekemeyeceğini söyledi. Anlayacağınız paraları alıp keyiflerine bakıyorlar. 1 kişi bile bu yorumu görüp benim yaptığım hataya düşmezse ne mutlu bana

Demet Kalender – 7 ay Önce

01.11.2021 tarihinde hastanenin dermatoloğuna egzamalarım için muayeneye geldim..yanımda 6aylık bebeğimle gittiğim ve emzirdiğimi söylediğim halde doktor özel sigortalıyım diye fazla fazla ilaç ve kremler yazdı..ilaçları kullanmadan önce tekrar prospektüslerine baktığımda emziren annelerin kullanmaması gerektiği yazıyordu..tavsiye üzerine gelip böyle bir duruma maruz kaldım..ilaçları kullansam bebeğime etki etse bunun sorumluluğunu kim alacaktı merak ediyorum..durumu sigorta şirketime ve gerekli mercilere de bildiricem..

Ahmet Metin – 1 yıl Önce

Hastane yönetimi sıfır, sıfır, sıfır… yıl olmuş 2020 randevu sistemi ile çalışmayan bir hastane… Ortopedi doktoru Şuap bey böyle yönetilen hastaneye fazla gelen iyi bir doktor.

Deniz Yalçın – 1 yıl Önce

Bugun ortopedi servisine gittim. Ayagim kirilmis. Dr.Suap bey (ortopedi) den baska birine gitmiyoruz. Cok ilgili ve bilgili biri kendisine cok teşekkür ederim. Ayrica yaninda calisan Nurcan Hanim’a cok teşekkür ederim cok ilgili ve güleryüzlü bir insan. Boyle insanlara ihtiyacımız var ozellikle bu sıkıntılı zamanlarda…..Sevgiler….

Damla Akıncı – 2 yıl Önce

Bir yıldızı bile hak etmeyen bi hastane. Sünnet için gittim ve bebeğimi sünnet etirmeden çıktım 6 aylık bebeğim sünnet etiirmek için götürdüm fakat anne yi nede babayı almıyorlarmış bi sedyeye iki çocuk koyuyorlar 35 m bi odada tonlarca insan var ve ilgi sıfır alaka sıfır ve benim bebeğim 6 aylık anne yi almak zorundalar bebeğimi kime emanet edicemi bilmiyorum doktorla konuşturmuyorlar ne doktoru gösteriyorlar nede beni içeri alıyorlardı bende yaptırmadan çıktım siz siz olun bizim yaşadımızı yaşamayın içeride hijyen yok pislik içinde soru soruyorsun bağrıyorlar ben o kadar özel hastaneye gittim böyle bi terbiyesizlikle karsılaşmadım içerisi pislik içinde ve kimse ilgilenmiyor . Bi odada 15 çocuk vardı bi yatakta 4 çocuk yatmıştı çünki oda nın o su yoktu toplu sünnete fazla çocuk gelecegini biliyorlardı ve yanlızca 2 oda vardı ve 150 kişi vardı sedyeyle iki çocuk koyup götürüyorlar ve ne anneyi ne babayı almıyorlar hijyenden bahsediyorlar hastanelerinde hijyenin h si yok. Bizde bebeğimizi alıp başka bi hastaneye gitik ve bu yaşadınız olay da ders oldu bi daha asla hastaneye adımımı atmam göya özel anadolu hastanesi devlet hastanesi bile daha temiz daha ilgili böyle iğrenç bi hastane görmedim . Ve kesinlikle tavsiye etmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir