Özel Üç Eylül Tıp Merkezi İzmir’in Ödemiş ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Üç Eylül Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Atatürk, Anadolu Cd. No:2, 35750 Ödemiş/İzmir

Telefon : 0232 545 42 42

Hizmet Saatleri : 08.00-00.00

Özel Üç Eylül Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Üç Eylül Tıp Merkezi Yorumları

Özel Üç Eylül Tıp Merkezi Şikayetleri

Melis Gencer-bir yıl önce

Hayatımda bu kadar kötü bir hastane görmedim. Dahiliye bölümüne annemi götürdüm. Sonuçlar için aramamızın yeterli olacağı söylendi ancak kça defa aradıysam ne hastaneye ulaşabildim ne de doktora. İlgi, alaka zaten kötü. Danışmak amacıyla soru sorduğumuzda çalışanları yüzümüze dahi bakmadı. Kesinlikle gitmeyin.

Feriştah Gerçek-bir yıl önce

Kadın hastalıkları doktoruna annem için geldim. Ameliyathane servisin hemen yanında. Hasta mahremiyeti zaten yok, dışarıda bekleyen hastalar ameliyatlı hastayı görünce tedirgin oluyor. Sıra zaten gelmek bilmiyor. Kesinlikle özel hastane gibi değil!!!

güliz bakıcı-bir yıl önce

Bugün annemi götürdüm doktor acilde tansiyonunu ölçtür dedi. Gittiğimde beklemem gerektiğini söylediler hemşire karşımda oturuyordu bekledim sonra hemşire hanım lütfedip geldi ilk ölçtü tansiyonu alamadı tekrar denedi gene alamadı. İşini savsaklayarak yaptı. Karşındaki yaşlı bir kadın bu zor günlerde lütfen işinizi layıkiyle yapınız.

yusuf merhan-bir yıl önce

Bugün enfeksiyon rahatsızlığından eşimi dr. Fikret ersan’a kontrole götürdüm. İlaçlar fayda etmedi ve Şiddetli ağrı yakınmalarına karşılık doktorun eşime üslubu şöyleydi “sen kendini mi dinliyorsun”? Bir doktor böyle konuşmamalı. Hastasına saygılı olmalı. Tedaviye ek alternatifi olmalı.

zeki-8 ay önce

Bildiğiniz merdiven altı hastane.Bir de utanmadan aşısızlara hizmet vermiyormuş.Siz boşverin sağlık işini falan.Gidin pazarda limon satın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir