Özel TOBB ETÜ Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel TOBB ETÜ Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Beştepe, Yaşam Cd. No:5, 06560 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 292 99 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel TOBB ETÜ Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel TOBB ETÜ Hastanesi Yorumları

Özel TOBB ETÜ Hastanesi Şikayetleri

Berire Paker-3 ay önce

19.02.2022 tarihinde Akut batın ile başvurduğum hastanenizde 812 lira ödeme yaptım. Yürümekte zorlandığım halde müdahale alanına kadar yürüdüm. Alerjim olduğu için, alerji listemi verdiğim halde bilinmeyen bir ilaç vurulmak istendiğinde yılların tecrübesi, doktordan BEN AVİL rica ettim. Bunların muhasebesine girmeyeceğim çünkü karşılığında yok yeşil alan, yok mevzuat vs birçok şey sunulacağını biliyorum. Sadece gidecek olanlara bilgi. Kredi kartınıza güvenip gidin mutlaka. Ancak gazeteci merakımdan Sağlık Bakanlığı’na hastaneler arası bu değişikliklerin neden olduğunu soracağım. Belki de bizlerin bilgilerini revize etmesi gerekmektedir. Gelelim bugüne, 25 Nisan 2022, taburcu etmiş hastane beni arıyor idrar kültürü 82 lira ödemeniz lazım.. Kardeşim sonuç ne? neye göre taburcu ettin? neden bilgilendirme yapmadın? KENDİNİZE GELMENİZİ ŞİDDETLE SALIK VERİRİM. ÖZEL HASTANESİNİZ AMA UNUTMAYIN TİCARETHANEDEN ÖNCE HASTANESİNİZ.

Aysenur Kocabas-bir ay önce

04.07.2022günü ablam kadin hastalıklarıdan ameliyat oldu. Her daim Yanındaydım. Hizmetleri, yemekleri, temizlik personeli falan iyiydi. Sıkıntı şu kan takviyesi yaptılar. Fakat 2,5 saat boyunca o kan takviyesinde hasta canının acıdığını dayanamadığını söylemesine rağmen devam ettiler. En son artık hemşire lütfetti de yarım saat sonra pompalı bir sistemle kan takviyesini 20 dakikada yaptı. Bu sistem vardı da neden hastanın canını 2,5 saat boyunca acıttınız ağlattınız. Hastanin sıkıntısını çok da önemsemediklerini fark ettim.Böyle bir hastanede her imkanın olmasına rağmen  hastasının sıkıntısını gidermeyi son dakikaya bırakmalarını ciddiyetsizlik ve hastayi önemsemediklerini gösterir. Hiç hoş olmadı. Bu arada herkese yaptığınız gibi kayıt bulunamamıştır demenize gerek yok. Eğer çözüm odakliysaniz refakatçi listesinden beni bulabilirsiniz.

Zeynep Tuğba-4 ay önce

KBB uzmanı Prof. Can Koç 2 yaşındaki oğlumu muayene etti, teşhis koydu. Ancak iş tedavi yani ameliyat aşamasına geldiğinde hastane ücret vermediği gibi aradığımda da kimseye ulaşamadım. Bu görevi kötüye kullanmaktan başka bir şey değil. 600 TL muayene ücreti ödeyip ameliyat için ne gün alabildim ne de bir fiyat… TOBB ETÜ hastanesindeki bu ciddiyetsizlik beni hayal kırıklığına uğrattı. Ayrıca hocanın muayene sonrası apar topar muayenehanesine yetişme çabası beni kendisine hayran bıraktı. Bu kadar önemsenmemişlik gerçekten 21.yy da gelinecek son nokta.

Nermin Doğmuş-bir ay önce

3 haziranda açık kalp ameliyatı oldum. Başta Tayfun hoca olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Özellikle yoğun bakım sürecinde ben böyle bir ilgi ve bakımın hiç bir hastanede olamayacağına şahit oldum. Hastaya bir bebek gibi özen gösteriyorlar. Özellikle fatma hanım ve mehmet beye sonsuz teşekkürler. Emeklerinin karşılığı hiçbir maddi değer ile ödenemez. İyi ki sizin gibi insanlar var.

Orion Syt-2 ay önce

Babamın kalp ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştiren doktorumuz Prof. Dr. Tayfun Aybek hocama ve ekibine, Öznur hanıma teşekkür ederim. Hizmet kalitesi, hijyen kuralları, personel kalitesi ile Tobb ETÜ hastanesine de teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir