Özel Tınaztepe Torbalı Hastanesi İzmir’in Torbalı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Tınaztepe Torbalı Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Tepeköy, İzmir Aydın Cd. No:336, 35860 Torbalı/İzmir

Telefon : 0232 856 07 06

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Tınaztepe Torbalı Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Tınaztepe Torbalı Hastanesi Yorumları

Özel Tınaztepe Torbalı Hastanesi Şikayetleri

Burcu Yalçın-bir ay önce

Sağ kasığımda ağrı şikayetiyle kadın doğum uzmanı op. Dr. Hakn beyden randevu aldım. Ultrasondan bakip dermoit kist olduğunu ameliyatla alınabileceğini söyledi. Ertesi gün mr sonucuna göre daha detaylı bakalım deyip mr çektirdim. Buna bakarak acil ameliyata gerek olmadığını planlı bir ameliyat yapılabileceğini söyledi. Bende ağrıdan duramadigimi belirterek 2 gün sonraya ameliyat günü aldım. Ameliyata girdikten yarım saat sonra çıkıp kist değilmiş iltihapli apandisitmis bu benim alanım değil genel cerrah gelip devam edecek diye bilgi vermiş aileme. Sonrasında genel cerrah Kasım bey devam edip ameliyatımı bitirmiş. Hakan bey ameliyattan sonra sadece bir kere yanıma uğradı birdaha gelmedi ilgilenmedi bile. Eğer onu dinleseydim apandisitim patliyacakti çünkü acele etmeye gerek olmadığını söyledi. Yanlış teşhis kurbanı oldum.insan hayatı bu kadar ucuz mu diycem ama evet ucuz maalesef ülkemizde. Fakat doc.dr Kasım Arık hocam çok iyi çok ilgili güler yüzlü pozitif enerjisi zirve olan bir doktor iyiki onu tanıdım. Ona ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Ama aciliyetli bir durumunuz yoksa kesinlikle tavsiye etmem.

Zekiye Yıldız-4 ay önce

Öncelikle hemşire AYÇA AKGÜL Tınaz tepe ve çalışanlarına çok teşekkür ederim Martı 2 si Çarşamba günü bebeğim sariliktan dolayı yeni doğan kuvesinde 48 saat yatış yapıldı ilk mudehaleyi kan alma ve damar açmayı hemşire Ayça Akgül yaptı ilgisinden ve ince düşüncesinden dolayı kendisine cokkkk cokkkcaaaa teşekkür ederim şöyle bir diyologumjz oldu… Yatış yapilcak dediğimde ben kan alırken ikikez bebeğimiz canın yakmamak adina ve yeni doğan hemşire arkadaşımada kolaylık olsun diye damar yolu açıp ordan kan aldı biz anneler tabiki biliyoruz bebeklerimizi sağlığı için kan alınıyor ve hiç kimse istemez küçücük bir bebeğe iğne batırıp kasıla kalsila ağlamasın bebeğim ağlarken bende ağladım sağolsun benide teselli etti ve empati kurdu anlayışı ve nazik ince düşüncesi için kendisine çok teşekkür ederim ♥️♥️🌹♥️♥️o an okadar hassa oluyiruzki biz anneler ve hamsire in vercegi en ufak tepki bile bize büyük etki ediyor malesef ki ama sağolsun hemişire AYÇA AKGÜL tekrardan teşekkür ederim yaşadığı. Bu güzel diyolagoda burda yazmak isterdim bence yılın hemşiresi olmalı çok sağolsun ve yeni doğan hemsireleride yine bı okadar anlayışlı ve kibardilar sagolsunlar doktorumuz Fikri beyde sağolsun ilgi ve alaka için tekrar tekrar teşekkür ederim ♥️🌹

Mustafa Total-2 ay önce

Kadın doğumda takipli hastanızım doktorumdan çok memnunum fakat dün akşam hamileliğimin ağır geçmesi sebebi ile doktorum onculugunde acile gittim.kusma poşeti istedim ve verilen siyah çöp poşeti…..bu mu dediğimde evet bunu veriyoruz dediler ama gel gör ki şimdi devlet hastanelerinde sağlık ocaklarında bile özel poşet veriyolar.hastanenize ilk defa geliyorum serum 3 katta odada takıldı falakat yine bir hüsranla karşılaştım hiç özel hastane odası gibi değil kesinlikle.yataklarin yayları patiyo 4saat yattım hamile halimle heryerim agridi.carsaflar pislik leke içinde bebek yatağı o kadar kirli ki içinde bebek yatirilmaz.dogum yapacagimda çocuğu oraya kesinlikle yatıramam.cop kovası dolu tuvaletler çiş kokusundan girilmez halde.kantin yok gıda Matik yok su alip icemedik.danismalara sorduğumuzda da lakait bı şekilde benzinlikten alın tarzinda tavırlar…kötü.dusuncelerim çok karıştı.alinan para ile ilgi ve hastane dizaynı hastalara uygun değil.serumu takan ebeden memnunum guleryuzluydu ona teşekkür ederim.ama yönetimin bazı şeyler üzerinde çok çalışması gerek.

ok bye-2 hafta önce

Gecen hafta 11.45 randevum vardi cildiye demotilojide. Tinaztepe Torbali hastanesi doktoru randevusu yok gibi cekip gitmis erkenden yemege ve bire kadar bekleyin dendi. Ben Urla dan geldim onca yol ve masrafdan sonra o kadar basitce sizinle ilgisizlerki bir daha asla randevu vermeyi bilmiyen bu hastaneye gitmem. Somra srayio ozur diliyorlar bos bos. Oeki ya benim gelis gidis 4 saatim ve yaktigim yakit masraflarimiz ne olscak. Is yapmayi bilmiyorsaniz yapmsyin randevu sistemi size gore degil. Asla ve asla gitmem kimseyede tavsiye etmem.

Berna Tecim-3 ay önce

Yorumum ve puanim Dahiliye uzmanı Dr. Levent Çınar içindir. Üslubu cok kırıcı. Tüp bebek tedavisine basliycam ve bazı kan testleri gerekiyor. Bunun yaninda kendisi daha önce insülin direncim oldugunu teshis edip ilac vermisti. Yine kendisine gittim. Hipotriodin varmis önceden dedi. Dedim benim degerlerim hic o kadar yükselmedi ayrica siz böyle teshis koydugunuzu söylemediniz hic. Sonra durdu ‘yok mu senin cocugun’ dedi. Böyle hassas bir konu ile ilgili bu derece kırıci bir yaklasım bir doktora yakısmiyor. Asla tekrar tercih etmem kendisini.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir