Özel Tınaztepe Buca Tıp Merkezi İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Tınaztepe Buca Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : İnkılap Mahallesi Koşuyolu Caddesi, 506 Sok. No: Hipodrom yanı No:2, 35380 Buca Osb/Buca/İzmir

Telefon : 0232 438 14 14

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-18.00 / Cumartesi: 08.00-13.00 / Pazar: Kapalı

Özel Tınaztepe Buca Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)


Özel Tınaztepe Buca Tıp Merkezi Yorumları

Özel Tınaztepe Buca Tıp Merkezi Şikayetleri

Yalın Kurukaya-5 ay önce

Geçici işitme kaybım sebebiyle 10 günlük bir hastanede yatış sürecim oldu. İlk hastalandığımda çok korkmuştum. Doktor Gürol bey ile tanıştım ve gerçekten o kadar rahatlattı ki beni. Hem hastanede kaldığım süre boyunca elini üzerimden hiç çekmedi, hem de hastane personelleri, tüm hemşireler sürekli ilgilendiler. Sayelerinde artık eskisi gibi duyabiliyorum. İyi ki varsınız.

Gürkan-2 ay önce

Tam kan sayımı, kan grubu kartı, göz muayenesi ve akciğer grafisi için 475 TL talep ettiler. Gazi Hastanesi’nde hepsini yaptırdım 125 TL! Ayıptır insanlar kolay para kazanmıyor!

MÜSLÜM BARBAROS GÜRSES-bir ay önce

Mecbur kaldıkça tercih ettiğim bir merkez. Selam verirken dahi ücret ödüyorsunuz. Önce ödeme sonra sağlık düsturuyla çalışıyorlar. Maazallah tedavi olur parayı ödemeden kaçarsınız filan. Yazacak çok şey yok. Paran kadar hizmet alabilirsin bu ticarethaneden.

Nuran Doğan-2 ay önce

Buca Tıp,ta ablama akıllı mercek takan Doktorumuz HakanKocaoğlu,na teşekkür ederiz ayrıca benimde Katarakt ameliyatımı gerçekleştirdi,,güleryüzlü 7/24 arayableceğimiz aile doktorumuz oldu,,yakında annemin katarakt ameliyatını yaptıracağız,,,teşekkürler Hakan Kocaoğlu,

İlyas Arslan-2 ay önce

KBB doktoru Gürol Gültekin sakın gitmeyin ilgilisizliğini geçtim işine geldiği gibi hasta bakıyor paranızla rezil oluyorsunuz ayrıca çok seviyor herhalde hastaların yanında yanında çalışan sekreteri azarlamayı çok rezil bir hastane.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir