Özel Tınaztepe Buca Hastanesi İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Tınaztepe Buca Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Tınaztepe Mahallesi, Ahmet Piriştina Blv, 35400 Buca/İzmir

Telefon : 0232 454 14 14

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Tınaztepe Buca Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Tınaztepe Buca Hastanesi Yorumları

Özel Tınaztepe Buca Hastanesi Şikayetleri

Hi Slvr-4 ay önce

1 Nisan akşam saat 10 civarinda acile gittik. Doktor Arzu hanım muhteşem bir insan. Fakat girişteki acil veznesinde giriş yaptırdığımız yerde tabiri caizse zayıf ve kısa olan hanımefendi( hastane yönetimi kim oldugunu anlayacaktır) herkesi tersliyordu? Ve işini zorla yaptiriyorlar gibi bir hali vardi. Sigorta policemizde sistemden ötürü sıkıntı çıkmıştı. Biz sigortamizi yeniledik ve bir sorun varsa sistemden ötürüdür diyerek sigortacimizi aradik ve sigortacimiz resmen ona ne yapması gerektiğini anlatti. Çünkü bu tur durumlarda sigorta firması ile iletişim numaraları mevcuttur. Af edersiniz de bu sigortacının ya da bizim işimiz miydi? Orada konumlandirilmiş biri olarak bu tür sorunlar için çözüm odaklı olması gerekirken bize ters davranıp odeme yapip onu ugraştirmamamiz için bizi başından savmaya çalişti. Onu da geçtim resmen kavga etmeye hazır gibi bir hali vardı. Bence hastane imajını çok çook zedeleyen bir çalışan. Yazık olmuş boyle guzel bir hastaneye böyle bir eleman…

Gokhan Pamir-4 hafta önce

Çok sık gittiğimiz bir hastaneydi, bu gün yaşadığımız olay son nokta oldu, bunuda yazarak en azından orada ne ile karsilasacaginizi bilmenizi istedim. Doktorların sizi gereksiz yere azarlamasını göze alarak gitmenizi öneririm, artı olarak 20 25 dk gec kalirsaniz doktorun kafasina göre geç geldiniz ben bakamam demesine de hazırlıklı olun, bunun gibi daha anlatcaklarim var ama uzatmak istemiyorum, hasta haklarına gittiğimizde tabiki de doktoru koruyorlar. Telefonla aradığınızda yetkili biriyle kesinlikle gorusturmuyorlar. Tamamen kurumsal olmayan, sıradan, basit, ciddiyetsiz bir hastane. Hakkımızı helal etmiyoruz.

Ayşegül Övünç-3 ay önce

Annemin safra kesesi ameliyatı için gittiğimiz ve bir gece kaldığımız hastanede genel olarak sorunsuz zaman geçirdik. Doktorumuz çok iyi ve ilgili idi. Dr. Serhat Gür’e teşekkürü borç biliriz. Gece hemsirelerimiz Nurdan ve Melek hemşireye de teşekkür ediyoruz. Benim için önemli olan annemin operasyonu sağlıkla atlatması ve komplikasyon yaşamaması idi. Ancak bazı şeyleri de göz ardı edemeyeceğim. Öncelikle giriş kayıt bölümü ile servis sekreterleri arasında sağlıklı iletişim kurulmasının gerektiğini düşünüyorum. Belki kat görevlilerinin de birkaç kere yerine çağırıldıklarında gelmesi daha faydalı olacaktır. Genel olarak memnun ayrıldık. Teşekkür ederiz

koray ikizalp-4 ay önce

Tınaztepe tıp grubunun başka grup hastahanelerini de kullanan birisi olarak, malesef Buca Tınaztepe’de, 2022 Ocak ayında anjiyo olmak gibi hatalı bir karar aldım. Daha ilk başta, hasta kabulünden başlayan sorunlar ve ilgisizlik, odamızda sıramızı beklediğimiz 6 saat boyunca defalarca talep etmemize rağmen, kardiyoloji doktorunun (Efe Edem ‘in) bizimle görüşmeye gelmemesi ve kendisi ile ancak anjiyo masasında 10 saniye kadar görüşebildiğim, sonrasında koldan anjiyomun başarısız olduğu ve davranış olarak aşırı gergin, sinirli ve azarlayacı bir tavırla karşılaştığım bir doktor ve hastane ortamına maruz kaldım. Konu hakkındaki şikayetimi 4 ayrı kişi ile görüşerek nihayet hastane yönetimine ilettim ve malesef aldığım yanıt, doktorlarının yoğunluğuna göre hareket ettiklerini ve anjiyo operasyonu gibi önemli bir operasyon öncesinde bile, doktorun hastasına ameliyat masasında, kısa bir sürede olsa bilgi veriyor olmasını, normal karşıladıklarına dair bir cevap yazısı aldım. Hastasına kurban (koyun) muamelesi yapan bu kapitalist zihniyeti şiddetle kınıyorum, ve kesinlikle Buca Tınaztepe’yi tavsiye etmiyorum. Daha başka ve iyi olan hastahane alternatifleri mevcut, onları değerlendirmenizi önemle tavsiye ederim.

Ebru Dedeoğlu-3 ay önce

Hastaneniz yoğun bakıma yatırdığımız annemizi sapasağlam iyi bir şekilde geri görünce çok mutlu olduk. Yoğun bakımda çalışan Ayşe hemşiremiz annemize çok iyi bakmış onunla çok güzel ilgilenmiş kendisinden Allah razı olsun.. En savunmasız olduğu zamanda hastalara bu kadar iyi davranıp merhametli olmak çok önemli. İyi ki Ayşe hemşire çıkmış annemin karşısına herşey için çok teşekkür ederiz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir