Özel Tepe Tıp Merkezi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Tepe Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Demetevler, 360. Cd. No:2, 06200 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 331 51 51

Hizmet Saatleri : 08.30-21.00

Özel Tepe Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Tepe Tıp Merkezi Yorumları

Özel Tepe Tıp Merkezi Şikayetleri

Fatma AY-3 ay önce

3 yıl aradan sonra hastaneye kulak temizliği için girdim doğrusu istemeyerek gittim.duzgun Bi işlem yapilmiyordu Ama tamamen değişmiş daha ilgili.daha hijyen Bi bakım gördüm sevindim dahiliye doktorumus çok şirin ve tatlı Bi bayan doktoru.cok ilgili tek kelimeyle tepe tip merkezi. Tamamen yenilenmiş hekimleri şahane çok memnun kaldım.tsekkurler.tepe.

Dilek Yıldız-bir ay önce

Özellikle Mehmet Kaya hocaya çok teşekkür ediyorum kıl dönmesi ameliyatı oldu oğlum işinde başarılı özenli herkese gönül rahatlığıyla gidilecek tek doktor diyebilirim

Eren Yıldız-bir ay önce

Mehmet hocaya çok teşekkür ederim. Onun sayesinde güzel bir ameliyat süreci geçirdim. Çok ilgililer, Gülşah hanıma da ilgisi için teşekkür ederim.

Züleyha Emekçi-3 ay önce

Çocuk doktoruna gittik, ilgilenme çok az adam biseyden anlamıyor 20 lira muayene ücreti verdik 320₺ tahlil parası istiyor yaptırmadan doğru devletin yolunu tuttum çok da güzel ilgilendiler sakın gitmeyin çocuk doktoruna

Nisa Çelik-bir ay önce

Mehmet hocaya çok teşekkür ederim, güzel bir ameliyat süreci geçirdik. Çok ilgililer, Gülşah hanıma da teşekkür ederim her zaman güzel yardımcı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir