Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir özel hastanedir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunanÖzel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi  Doktorları , Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi , Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi  Nerede , Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Öğretmenler, Dumlupınar Cd No:1, 33400 Tarsus/Mersin

Telefon :03242414141

mmtamerikan.com

Şu anda açık

Pazartesi24 saat açık
Salı24 saat açık
Çarşamba24 saat açık
Perşembe24 saat açık
Cuma24 saat açık
Cumartesi24 saat açık
Pazar24 saat açık

Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi Yorumları

Özel Tarsus MMT Amerikan Hastanesi şikayetleri

Ceren Ünsal – 6 ay Önce

01.08.2022 yeni adı mmt amerikan olan hastaneye ortopedi bölümü’ne annemi götürdük ilgi sıfır doktorun tutumları davranışları hiç hoş değildi şikayetleri dinlemdi direk Mr istedi ağrı kesici yazdı yolladı. Ayrıca personel Mr sırasında hastalar var iken sigara molasına çıktı, telefon ile oynadı boşuna bu hastaneye paranızı kaptırmayın…

Duygu Önrat – 2 ay Önce

Kızımızı pazar günü acile ateş soğuk algınlığı nedeniyle getirdik dr bey çok güzel ilgilendi teşekkür ederiz kendisine ama acildeki emekliliği gelmiş kadın hemşire çok kabaydı kızıma serum takılacaktı yatmak istemedi bu şekilde sana serum takamam damarın patlar dedi 6 yaşında bir çocuktan bahsediyorum bizde ilaçlarımızı yazdırıp serumu taktırmadan çıktık

Murat Bayrak – 10 ay Önce

Dermatoloji den Emin bey mükemmel bir hekim. Çok ilgili ve işinin hakkını veriyor. Genel olarak güzel bir hastane temiz ve işlevsel.

Ali Takar – 3 ay Önce

Tarsus amerikan hastanesi hayatınızda hayatınızda görebileceğiniz en kötü ve en iğrenç hastane tamamen ticaret amaçlı kurulmuş benden sadece reçete yazmak için 315 tl para aldılar reçeteyi de yazamadılar parayı alabilmek için 2 gün hastaneye geldim zorla 300 olarak aldım çok ilgisiz çok kötü bir hastane ilgi 0

Macerasever Federal– 3 ay Önce

Bugün evladımız sağ Salim normal doğumla dünyaya geldi biz tam normal doğumdan vazgeçip sezaryene geçme fikrimize rağmen bizi çok güzel motive eden,bize destek olan Ahmet Melih AKKUŞ hocamıza, Nezahat ebe ye ve Gülnaz hemşireye çok teşekkür ederiz.

Sinan Ulaş – 10 ay Önce

14 mart 2022 tarihinde eşimin doğumunda bir gün misafir ettiler hemşire Ganime DOĞAN, Zübeyde Ekici, Ece Alkan, ebe Ezgi Kaplan tıbbi sekreter Fatma Silik hanımefendilere ve işlerini hassasiyetle ve severek yaptıkları için teşekkür ediyorum. Yenidoğan yoğun bakım ekibide gerçekten çok başarılı. Onlarada ayrıca teşekkür ediyorum.

Esra – 8 ay Önce

Oğlum 5 gündür hastanede yatıyor doktor Mehmet Ali cilin hastası.hocama tşk ederim ve bizimle çok iyi ilgilenen hemşire arkadaşlarıma tsk ederim içlerinde buse ile Büşra hanıma tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.Bir kere oturduklarını görmedim sizden çok memnun kaldik gülen yüzünüze ilginize tşk ederiz 🙏🙏 …

Gülsima Bozanır – 8 ay Önce

Mersin’de ki hastenede doğum yaptım. Doktorum Ayşenur Kaya Kahveci ilk gittiğim günden beri her zaman ilgili güler yüzlü ve samimiydi doğumda verdiği destek beni her zaman cesaretlendirdi. DoğumHanede bulunan Seyhan hemşirede samimiyeti ve desteğiyle ailemden biriymiş gibi hissettirdi doğum sürecim boyunca. İyiki karşılaştım doktorum ve Seyhan hemşire ile.

Atiye Aydın – 11 ay Önce

14 Şubat 2022 tarihinde Bypass ameliyatımı yapan doktorum ÖZERDEM ÖZÇALIŞKAN surecin başından sonuna kadar her adımda bize güven vererek tedavimi tamamlanmıştır. Ameliyat sonrasında KVC yoğun bakım çalışanları ve 5. Kat da çalışan tüm hemşireler zor ve kritik süreçte hem profesyonel hem de samimi çalışma şekilleri ile tedavimde onemli rol almışlardır. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir