Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan özel bir hastanedir. Bu hastane de hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi  Doktorları , Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi , Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Nerede , Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Şehitkerim, 15, Sayman Cd., 33440 Tarsus/Mersin

Telefon :03246134048

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi  neredeNasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi  Yorumları

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Şikayetleri

Fatih Mert – 6 ay Önce

Bu hastane hiç hijyenik değil.Personeller de çok ilgisiz ve alay havasındalar.Devlet hastanesinden de aynı hizmeti ücret ödemeden alabilirsiniz.İyi günler efendim.

Fitursuz Sa – 4 ay Önce

Doktor mehmet ürkütür bey e sonsuz teşekkürler. Harika bir insan harika bir karakter….Mükemmel bir doktor

Sinan Olgun – 3 ay Önce

Tarsus a göre bence yeterli bir hastane. Sonuçta büyükten olsa ilçede yaşıyorsunuz.

Muhittin Tarhan -10 ay Önce

Adı başında özel kadın doğum hastanesi ücretler çok pahalı orada sadece aldığı parayı hakeden olarak Banu hanımı öneriyorum ilgili ve dikkatli gerek orada gerek telefonu ile en ufak şeyde ilgileniyor zaten oraya gelen %80 i Banu hanuma geliyor oranın gelir kaynağı Banu hanım 🙂 ilgisine tekrardan teşekkür ediyorum her yönden yardımcı oluyor kendisi ve bu yıldızı sonuna kadar hak ettiğini dusunuyorum

Yasemin Atılgan – bir yıl Önce

Bugün randevulu bir hasta olarak gitmek gafletinde bulunduğum hastane…Yirmi dakika da önce gittim ki işlemler için zaman kaybetmeyeyim diye..Beklemeye başladım.Bu arada acil bir hasta geldi.Doktor hanım gitti.Doğallıkla beklemeye devam..Doktor geldi.Bir hastayı aldılar.Sonrasında benim çağrılmam gerekiyor ancak bir kişi geldi kapıyı çalıp girdi.Hamileydi,kontroldür dedim beklemeye devam ettim.Benden sonra gelen bir hastaya randevu saatini sordum.Randevusu yokmuş sıra numarası varmış.Onu da benden önce aldı.Velhasıl bu hastanede kural,düzen yokmuş meğer.Baktım iki buçuk saat geçmiş randevu saatimin üzerinden “Buradan gelecek şifa Allahtan gelsin”deyip muayene olmadan ayrıldım. Devlet hastanelerinde bile randevu sistemi çalışırken kuralların işlemediği bir ÖZEL HASTANE!

Mazlum Özer – bir yıl Önce

Dünya genelinde, özel bir hastaneden ( SÖZDE ÖZEL ) Saat 14.00’da randevu verilip saat 15.10 geçe dahi tedavi olmadan döneceğiniz bir yer varsa, orası TARSUS KADIN DOĞUM HASTANESİDİR. Her zaman min 30 40 dk randevu saatinden sonra aldılar. En sonunda 1.10 dk ile rekor kırdılar. (belki başkası daha çok beklemiştir). EĞER ALLAH VARSA, BU HASTANE GÜN YÜZÜ GORMEDEN KAPANSIN.

Aslı Öz -2 yıl Önc e

Gelinimiz doğumu bu hastanede yaptı ama gerçekten berbat bir hastane aldığı parayı kesinlikle hak etmiyor. Hemşiresi insanları azarlar gibi konuşuyor, yapması gereken işi yapmadığı için suçu insanlara atarak saçma sapan konuştu. Ve personellerinize daha kibar olmayı öğretseniz insanlar daha rahat eder. Ebe de ilk kez doğum yapacak bir hamile kadınla öyle korkunç bir şekilde konuşuyor ki sanki kız sürekli olarak doğum yapıyor. Öyle korkutarak ve korkunç bir şekilde konuşursanız insan nasıl normal doğum yapsın. Hem korkutuyor hem de korktuğu için tekrar kızıyor -_- tam anlamıyla saçmalardan seçmeler resmen, Kesinlikle tavsiye etmiyorum ilgi alaka sıfırdı -_-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir