Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz . ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekim kliniğidir. Bu klinik de hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ Doktorları , ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ , ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ Nerede , ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Gaziler, gaziler mahallesi 1811 sokak.16, 1811. Sk. no:16, 33400 Tarsus/Mersin

Telefon :05322059336

Kapalı

Cuma09:00–18:00
Cumartesi09:00–16:30
PazarKapalı
Pazartesi09:00–18:00
Salı09:00–18:00
Çarşamba09:00–18:00
Perşembe09:00–18:00

ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ Yorumları

ÖZEL TARSUS DENTAL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNLİĞİ Şikayetleri

Deniz Topmak– bir yıl Önce

İlgi alaka 10 numara, çalışanların hepsi güleryüzlü ve sıcaklar. Ben çok memnun kaldım uzun süreli bir tedavi süreci vardı, özellikle başka yerlerde yaşadığım randevulu olmama rağmen saatlerce bekletilme olayı hiç olmadı.işlerini gayet mükemmel yaptılar. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Ömür Yıldız– bir yıl Önce

Son derece ukala çalışanlara sahip dısıplınden uzak işgüzar dolu bır klınık Ilgısız calısanların hastalara karşı kaba davranıs ve konusmaları yaptıkları işten daha basarılı Klınıkten zıyade oyunculuk ajansını andıran bır yer Kesınlıkle tavsıye etmıyorum

Fatih Aydın– 2 yıl Önce

İlgi alaka konusunda tam bir çöplük burnu havada personeli ve assolist havasında doktorlarıyla sizi saatlerce bekletip tek kelime etmiyorlar. Yazık!

Mahmut Tarsus – 9 ay Önce

Enistemin gittigi ve memnun kaldigi bir klinik.

Çağataş Öztürk– 2 yıl Önce

İlgi. ve Alâkadar olmalarından Dolayı Çok Teşekür ederim Tüm ekibinize Ve Dr. Kübra Hanıma

Asya Asya – bir yıl Önce

Kaliteli ve güzel bir yer

Fikret Ertaş – 2 yıl Önce

Süper 👍 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir