Özel Su Hospital Hastanesi İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Su Hospital Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres :Kahramanlar, 1397. Sk. No:1, 35230 Konak/İzmir

Telefon : (0232) 488 24 88

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Su Hospital Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Su Hospital Hastanesi Yorumları

Özel Su Hospital Hastanesi Şikayetleri

Yonca Gök-4 ay önce

Yenidoğan servisinin bu kadar tecrübesiz bu kadar ilgisiz bir hastane daha görmedim. Temizlik konusunda bu kadar kötü olmalarına şaşırdım. Özellikle yenidoğan servisi özenli olması gerektiği yerde sıfır özenle oda temizlikleri var . Hastane dünya kadar para aliyor ama o kadar cok eksiği var ki tahlil yapacak malzemeleri yok.Yenidoğan çalışan hemşireler özellikle gece nöbetine kalanlar gerçekten çok vicdansız işleri güçleri oturdukları yerde telefon eline alıp film izlemek. Ne için orda bulunduklarını unutuyorlar. Sadece 1 tane hemşirenin faydasını gördük onun dışındakiler olmasa daha iyiymiş. Hastalanırsanız yatacağınız son hastane olmasını tavsiye ederim. Kesinlikle uzak durun.

Arzu Cihangir-bir ay önce

Daha önce ameliyat olduğumuz doktorumuz( Cemal kara ) bu hastaneye geçiş yaptığı için geldik ama hayatımda gördüğüm en en en kötü hastane Temizlik sıfır hijyen adına hiç bir şey yok Hemşireler deseniz hepsi birbirinden ilgisiz alakasız tecrübesiz Devlet hastanesine kötü derdim ama burayı gördükten sonra beterin beteri var dedim . Doktorumuzdan memnunuz fakat asla gelinecek bir hastane değil .

Cisel Bozdag-3 ay önce

Gercekten rezalet bir hizmet. Check-up icin sabah 8de geldik, personel ilgisiz ve yeterince bilgi vermiyorlar. Ilgilenmedikleri yetmiyor gibi, soru sormak icin odalarina giriyorsunuz cikin odadan seklinde tersleniyorsunuz. Sıkıştılar gerekçesiyle başka kişileri önünüze geciyorlar, bu nedenle ve yoğunluktan devlet hastanesinde bekler gibi 2.5 saat ultrason sirasi bekledik. Checkupta yaptırdığınız tüm kontrolleri göğüs hastalıkları değerlendiriyor( simir hariç) paranızı çöpe atın daha iyi.

Ömür Bal-bir ay önce

Hüsnüye hemşire ile damar yolu açmak için acil servise geldi orada tanıştık. Zaten onun dışında hastanede tecrübeli hemşire yok, güler yüzlü biri idi ve aynı zamanda tecrübesinden dolayı tşk ederiz . Onun dışında asla bu hastaneyi tercih etmiyorum bir daha yakınından bile geçmem. Hastane dışında herşeye benzete biliriz. İ para kazanmak için açılan bir döner sermaye düşünün..

Sercan Adiguzel-2 ay önce

21 Nisan akşam 8 buçuk civarı kızım bu hastanede dünyaya gözlerini açtı. Herşeyden memnun kaldık. Doktorumuz Müjgan Ertürk hocam ve bizimle ilk ilgilenen Aysen ebe akşamüstünden sonra vardiya değişimi olup yerine gelen ilgilenen doğumunu yapıp sonrasında kontrollerini yapan Yeşim ebe ve doğumdan sonra kontrollerinin yapan ve bugün tekrar kontrole gittiğimiz çocuk doktorumuz Aslı Sürgel hocamıza hepsine çok çok teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir