Özel Sincan Tıp Merkezi Ankara’nın Sincan ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Sincan Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : İstasyon, Ayaş Cd. NO 34, 06930 Sincan/Ankara

Telefon : 0312 263 36 73

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-18.30 / Cumartesi: 08.00-17.00 / Pazar: Kapalı

Özel Sincan Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Sincan Tıp Merkezi Yorumları

Özel Sincan Tıp Merkezi Şikayetleri

Selin Dayıoğlu-bir ay önce

Lazer için gidiyorum. Seanslardan gayet memnun kaldım. Çalışanların güler yüzü, moral ve motivasyon vermesi her şeyden önce çok önemliydi. Tüm seansların takibi çok güzel bir şekilde yapılıyor. Çalışanlar oldukça bilgili olduğu için güvenerek gelebilirsiniz. Tüy ve tene, bölgeye göre uygun frekanslarda hep kontrollü atışlar yapılıyor. Kıl tüy derdinden kurtulmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. Tüm seans sürecinde emekleri, güller yüzü, tatlı enerjisi ile motivasyonu için Simge hanıma çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun ❤️

K.A-bir ay önce

Lazer epilasyonu kesinlikle tavsiye etmiyorum, hastalara karşı güler yüz ve ilgi gösteren çalışanları olması yüzde yüz sonuç verdiği anlamına gelmiyor. 8 seans lazer epilasyon yaptırdım hiçbir sağlık(hormanel) problemim olmamasına karşın etkili bir sonuç alamadım. Seanslarım tamamlandıktan birkaç ay sonra aynı şekilde tüy çıkmaya devam etti. Ağda ya da diğer yöntemlerle tekrar almak zorunda kalıyorum. Harcanan para ve zaman da çöpe gitmiş oldu.

Orhan Kalkan-4 hafta önce

Bazı bölümler de olsa çok güzel olacak ama yine de iyi. Standartları gayet iyi. Doktorları ve diğer çalışanları çok ilgili alakalı ve ücret de diğer özel hastaneler gibi uçuk değil. Özellikle göz doktoru hocamız alanında çok yetkin bir kişi. Bir de dermatoloji bölümü olsa çok daha güzel olacak.

Binmuhtesemay-5 ay önce

Geçen yıl lazer epilasyon için gitmiştim. Oldukça ilgili ve güler yüzlü davrandıklarını inkâr edemem ancak aldığım tedavi, harcanan para ve zamana rağmen ne yazık ki beklediğim gibi sonuçlanmadı 🙁

Amazing Girls-2 ay önce

Ben biraz uzun zaman önce Göz doktoru Op .dr.Bülent beye muayene olmuştum ve hiç Tavsiye etmem Yanlış teşhis koyduğu için Göz kuruluğum ilerledi ve şuan gözlerim çok kötü halde .Umarım birdaha aynı hatayı yapmaz kendisi.Böyle Gözle ilgili Ciddi problemlerde herkese tavsiyemdir .Lütfen büyük geniş merkezi hastanelere gidiniz.Ben hata ettim başkası etmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir