Özel Sanatoryum Tıp Merkezi Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Sanatoryum Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Çiçekli, Sanatoryum Cd. No:119, 06290 Keçiören/Ankara

Telefon : 0312 358 10 10

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Sanatoryum Tıp Merkezi Yorumları

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi Şikayetleri

Tuğçe Yılmaz-3 hafta önce

Gerçekten özel hastaneyle alakası yok, gece annemi acile götürdük, annem o haliyle iyi nöbetler çocuklar dedi bırakın cevap vermeyi kafa bile sallamadılar, birkez daha söyledi yine cevap verme tenezzülünde bulunmadılar. Neyse muayeneye geçti dr, annem 65 yaşında emekli öğretmen, laubali şekilde eee teyze neyin var derdin ne gibi senli benli küçümser bir tavırla konuştular serum verdiler üst kata çıktık yataklarda kan damlaları, yerler de çöpler pamuklar, en son hemşirenin damar yerine deriye serumu bağlaması son nokta oldu. Sabaha karşı çıktığımız da annemin kolu 2 kat şişmişti.Annem serum alırken hava almaya çıktığımda, kendi aralarında bugün bu 3. hasta sen şom ağzını açtın benzeri hasta gelmesinden rahatsızlıklarını dile getiren konusmalara şahit oldum, işini sevmeyen insanları özel de çalıştırmayın lütfen.Özel hastane hizmeti için geliyoruz biz oraya, para saçmaya değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

murat yılmaz-3 hafta önce

Reçetem ve ilaç raporum ile gittim bugün yaklaşık 5 aydır orada ilaç enjeksiyonunu yaptırdığım halde bugün gittiğimde yapmayacaklarını söylediler. Acil doktorununun yaklaşımı tavrı efsane ben ilacı yapmıyorum diyor peki hocam 5 aydır ben gelip yaptırıyorum madem yapmiyorsunuz 5 aydır siz nerdeydiniz açıklama bekliyorum dediğimde Cevap vermek istemiyorum hasta hakları ile görüşün söyleyeceklerim bu kadar dedi. Paramızla rezil olmak için güzel bir mekan.

Ayşe Serap Erol-3 ay önce

Bu kadar saçma olamaz ya. Ben çocuğumun kalp atışlarını dahi kayıt altına alamayacaksam 125 lira neden verdim. Ve azarlandım resmen. Kadın doğum uzmanınız acilen emekli olmalı zira sabrı kalmamış. Muayenem 3 dakika bile sürmedi. Hiçbirşey soramadım. Hava verdiğim 125 lira. Bu son gelişimdi…!!!!!

Fethiye Çetin-2 ay önce

Hizmet kalitesi, doktorların ilgisi ve hijyen açısından çok memnun kaldığım bir merkez. Genel cerrahi, kardiyoloji doktorları ile radyoloji uzmanlarının hastaya yaklaşımlarından, yardımcı personelin ilgisiden de çok memnun kaldım. Doslarıma güvenle öneriyorum.

NUR AKBULUT-3 ay önce

Kadın doğum uzmanı sırada hasta varken içeride başka bir doktor hanımla(turuncu saçları olan) 20 dk eski aile fotoğraflarına bakıp sohbet ettiler. Özel hastane diye gelip devlet hastanesinde olmayan şeyleri gördük .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir