Özel Sada Hastanesi İzmir’in Menemen ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Sada Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri D:No:2 D:1, 35550 Menemen/İzmir

Telefon : (0232) 832 99 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Sada Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Sada Hastanesi Yorumları

Özel Sada Hastanesi Şikayetleri

Emel Kaya-4 ay önce

Ben 25 yaşındayım ve şuana kadar hep kilo vermekle uğraştım. Bi arkadaş sayesinde Türker Karabuğa hocayla tanıştım. Asistan Yunus Emre bey ile ilk görüşmeyi sağladık ve verdiği güvenle hemen ameliyat kararı aldım. Hastaneye gittim asistanlar Kattaki hemşire arkadaşlar, ekibi o kadar güzel karşıladı ki çok memnun kaldım. Ameliyat öncesi ve sonrası o kadar ilgili davrandılar. Her soruma yanıt verdiler ve gayet sıkıntısız tüp mide ameliyatı oldum. Şuan ikinci ayimdayim 22 kilo verdim. Iyi ki tanımışım bu kadar ciddi bir ameliyatı bu kadar sorunsuz yapan hocama çok teşekkürler.

Fatma Mor-3 ay önce

Bizimle bugün ilgilenen İlkay hemşireye ve doktorum Cemal Kara’ya ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz. Hastaneden ve personellerinden çok memnun kaldık. Hastane çok temiz ve çok güzel ilgileniyorlar. İşlemlerim hızlı şekilde bitti çok yardımcı oldular. Çok sevecen ve ilgililerdi. Rahat bir şekilde tedavilerimi oldum. İlkay hemşireye tekrardan çok teşekkür ederim.

engin tarcan-4 ay önce

Hastanenin 5.katında yakınım yattığı süre içerisinde hemşirelerin özel ilgisi alakası gerçekten çok iyiydi.Hastam kendini ev konforunda hissetti ve biz yakınları olarak aynı duyguyu yaşadık. Sada hastanesine ve 5.kat hemşirelerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Kayra Öztürkmen-5 ay önce

20.02.2022 tarihinde ki deneyimim .bir gece vakti Devletin acilinde saatlerce sıra beklememek için sadaya gelmiş bulunduk bogaz ağrısı şikayetiyle … pratisyen cok genç hatta öğrenci sayılabilecek bir bir hekime denk geldim.bazı uyanık özeller fazla para vermemek için deneyimsiz tam teşhis koyamamş hekim alıyorlar artk.. Girişte 350 lira para ödedim antibiyotik hap yazdı bu hap ciddi allerji yaptı ertesi günü Acile gittiğimde hapımı değiştrmek için birdaha reçete yazabilmemiz için para ödemeniz lazım dendi..tekrar giriş yapmaları lazmmş ..hatta ilacı değiştrmek istemedi yapmaz bu ilaca devam et dedi bilinçli bir hasta olarak penisilin karşı allerji olduğumu söylememe rağmen . Cok iigisizler ve paracılar insan sağlığı değil mühim olan kaldıki allerji yapan hapı bana verdiği gibi değiştrmk içinn ben neden birdaha muayene ücreti ödeyim ki..dalga geçiyorlar resmen..

Bestami Çoban-4 ay önce

Yaklaşık 15 gün süren göz nezlesi ve bununla birlikte Konjonktivit rahatsızlığım vardı. İzmirde sayılı hastanelere gittim fakat rahatsızlığım artarak devam etti. Bir abimin aracılığıyla Sada Hastanesi’ne randevu almadan gittim. Doktorum o kadar ilgiliydi ki diğer hastanelerde gözlerini kaçırarak ve kapatarak muayene eden doktorlar nerede Sadada ilgilenen doktorlar nerede, Allah razı olsun Çok samimi ve içten muayene etti, ilaçlarımı değiştirdi ve yaklaşık olarak 4-5 gün içinde kurtuldum bu hastalıktan, şimdi ise kornea tutulması tedavisi görüyorum. İnşallah bunu da atlatacağım. Buradan hastaneye ve tüm ilgili herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir