Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi Ankara’nın Polatlı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Şehitlik, Ulubatlı Hasan Cd. No:32, 06900 Polatlı/Ankara

Telefon : 0312 623 77 00

Hizmet Saatleri : 08.00-00.00

Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi Yorumları

Özel Polatlı Şifa Tıp Merkezi Şikayetleri

Demirci EFE-bir yıl önce

Vezneye çocuklar için sakız şeker makinası koymuşlar. Şekerin zararları bir yana, giriş mi yaptıracaksınız çocuğunuzu mu avutacaksınız belli değil. Ordan günde gelecek 40 50 liranın peşine düşmüşler.

zeynep durak-bir yıl önce

Hamileligimde Cigdem Hanim a gittim. Isinin ehli, guler yuzlu, pek cok yonuyle iyi bi doktor. Bu surecte iki kati foyatina baska ozel hastanelere de gittim Cigdem Hanim n yarisi kadar ilgilenmediler. Personeli kibar.

Sevda Arıcı-9 ay önce

Hepsi güleryüzlü,işini iyi yapan insanlar Özellikle dahiliye doktoru Ahmet Çavdar beye çok teşekkür ediyorum. Önce Allah sonra onun sayesinde kısa zamanda şifa buldum

serdar atalay-bir yıl önce

Telefon ile randevu veremeyen aciz bir işletme,erken gelip sıra almanız gerekiyor :)) üstelik pandemi ortamında gidip orada sıra bekletmek nedir….cidden 5.sınıf…devlet hastaneleri bile artık online randevu veriyor .

erkan beştepe-bir yıl önce

Acayip düzensiz bir yer tam anlamıyla parasıyla rezil olmak deyiminin uyduğu bir yer çocuk doktoruna kontrol için saat 11.00 de randevu aldık telefonla saat 12.00 ye kadar bekledik ne bir açıklama yapan var ne de şu saatte alacağız diyen var insanlar doktorun kapısında kuyruk tam 1990 li yıllardaki devlet hastanesi düzeni tavsiye etmiyorum gitmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir