Özel Park Tıp Merkezi İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Park Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Soğukkuyu, 1846/7. Sk. No:3, 35520 Bayraklı/İzmir

Telefon : 0232 367 22 22

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Park Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Park Tıp Merkezi Yorumları

Özel Park Tıp Merkezi Şikayetleri

Muaz Tiryaki-4 hafta önce

Geçen hafta saç ekimi yaptırdım, çok memnun kaldım. Dr Cafer bey ve ekibine , her sorduğum soruyu içtenlikle cevaplandıracak güler yüzlü yöneticisi Özlem hanıma çok teşekkür ederim. Bir hastanede saç ektirmenin güvenini , tecrübeleri ile pekiştirdiler. Herkese tavsiye ederim.

Meltem Demirtaş-2 ay önce

KBB’de randevum vardı. Trafik sebebi ile 5dk kadar geç kaldım, aradım bilgi verdim. Doktora ileteceklerini söylediler. Hastaneye geldiğimde ise girişteki görevlide doktorun telefonu dahi yoktu yani öylesine tamam ileteceğiz demişler ve doktor beyde beklemeden çıkmış. İlgi alaka sıfır. Karabağlardan gelmiştim oysa ki bir daha tercihim olmayacak bir hastahane.

Ozzy Geo-3 ay önce

Vitamin testi için sıra aldık sırada önümüze başkasını geçiriyorlar hizmet yetersiz….. bilgi vermekten acizler mail ile bilgi bile vermiyorlar, göndermeyiz diyorlar. Ayrıca istediğimiz hizmet dışında(test) muayeneyi zorunlu tutup ücret alma peşindeler… İnsanların sağlığı paradan daha değerli… Elemanlarınızı da iyi eğitin en azından sıra geçiştirmemeyi bilirler.Heleki şekeri olup aç karnına tahlil için gelen hastayı bekletip sonradan gelen kişiyi öne geçiriyorlar… 15 dk boşuna bekledik başkasını sıraya geçirdiler…. Yetikiliyi sordum resepsiyonda orada oturan muhatap göstermedi biziz dedi. İnsanların canı bu kadar ucuz mu???????

Doruk Kurnaz-4 ay önce

Burun ameliyatımı uzun araştırmalar sonucu Park Tıp Merkezinde gerçekleştirdim. Kontrollerde korkularımı ve düşündüğüm gibi olmayacağını dile getirdiğim endişelerime rağmen doktorunuz beni sabırla dinledi ve sonuçta ortaya çıkan burundan çok memnun kaldım. Korkmayın bir kez daha düşünün.

recai tatlıdil-bir ay önce

Bugün kemik yoğunluğu ölçümü için aradım. Telefondaki vatandaş işlemin yapıldığını fakat fiyatin gelince soylenecegini bildirdi.Ooooo affedersiniz buradan soyle bir anlam çıkar enseye göre traş derler ya.Bu sicakta 60 yasindaki insanlar it gibi gidecek fiyat alacak.Kesinlikle cok yanlış. Üzgünüm ama 5 uzerinden 0 yildiz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir