Özel Özkaya Tıp Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Özkaya Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kızılay, Milli Müdafa Cd. No:16, 06430 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 417 85 85

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.30-18.00 / Cumartesi: 08.00-13.00 / Pazar: Kapalı

Özel Özkaya Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Özkaya Tıp Merkezi Yorumları

Özel Özkaya Tıp Merkezi Şikayetleri

Seher Özgül-3 gün önce

Annem için endokronolıjiden randevu almıştık. Parayla rezil olmanın anlamını idrak ettik. Daha önceleri ultrasonu doktorumuz kendisi çekiyordu. Ama artık sistem değişmiş, ayrıca randevu almak gerekiyor ve ayrıca ücret ödüyoruz. Neyse bu olabilir. Ama Ultrason randevusu istediğimiz zaman bize randevu yok dendi ve beklememiz söylendi. Biz de boşluk olduğu zaman girmek üzere bekledik. Ancak bu sürede randevusuz iki kişiyi bizden önce alıp bizi 2 saate yakın beklettiler. Randevusuz olduğunu hasta kendisi söyledi, buna rağmen rabdevulu gibi sıraya alıp bizi daha çok bekletti. Ayrıca doktor randrvumuzu beklerken de önümüze bir randevusuz ve önceliksiz hastayı bizim önümüze geçirdiler. Ayrıca bankodaki veri giriş personeli covit hastası olduğunu söyledi, iş başında telefonda kahve sohbeti yapmaktan çekinmediği için duymuş bulunduk. Telefondaki lişiye “abi ben covitim yeeeaaaa” derken bir yandan da öksüre tıksıra bize barkot vermeye çalışıyordu. Böyle sorumsuzluk, rezalet görmedim. Doktorumuza diyeceğimiz hiçbir şey yok. Ama hastanenin sistemsizliği, kayırmacılığı, yardımcı personelin, önceden tanıdığı anlaşılan randevusuz iki kişiyi ultrasonda önümüze geçirmesi, yavaş çalışması ve kaba davranışları. Sanırım yardımcı personeli hastane yönetimi dövüyor, bu halin başka bir açıklaması yok. Devlet hastanesinden tek farkı 700 küsur TL ödeme yapmış olmamızdı.

Damla Demirci-2 ay önce

İnsanı bu kadar ticari bir kazanç için araç olan başka bir hastane daha var mıdır acaba? Hasta olarak gidiyorsunuz ama sizi yürüyen para birimi olarak görüyorlar. Acile muayene olmak istedim, muayene etme zahmetinde dahi bulunmayıp fizik tedavi birimine yönlendirmeye çalıştılar ve diğer şubelerine yönlendirdiler ağrıdan duramaz haldeyken burada fizik tedavi doktoru bugün yok diğer şubeye gidin dediler. Gidecek dermanım yoktu uyuşma ve ağrım vardı. Rica, minnet bir ağrı kesici yaptırdım kendime. Ağrı kesici yapın öyle gideyim, bu halde gidemem diye. Lütfettiler sağ olsunlar(!) Özel sağlık sigortası kapsamında muayene olduğum için para ödemedim, para ödemeyeceğim anlaşılınca doktor dahil bütün personel yüzüme bile bakmadı, sanki sigortadan para almıyorlar beni hayrına, bedavaya tedavi ediyorlar gibi bir tavır hoş bir tedavide de bulunulmadı ya neyse. İğneyi vuran hemşire hanım hariç kendisi çok kibar ve ilgili davrandı, diğerlerinin aksine. Tıp merkezi değil ticarethane. En kötü hastane deneyimimi yaşattıkları için teşekkürler(!)

Fatih Eren (efatih)-4 ay önce

Kumrular şubesindeki dahiliye doktoru Rabia hanıma muayene oldum. Çok titiz, çok ilgili ve detaylı açıklamalarla içimi ferahlattı. Öncelikle doktoruma sonra ilgilenen sekreter ve hemşire arkadaşlara çok teşekkür ederim… covid konusunda da gayet tedbirliler.

betül aktaş-4 ay önce

Özkaya Tıp Merkezi`nde Dahiliye bölümü Dr Fatma Nur Kayatürk de tüm ailece muayene oluyoruz uzun yıllardır. Çok tecrübeli ilgili güler yüzlü bir doktor covit sürecinde annemin takibini yaptı onunla çok rahat atlattık bu süreci evdeyken bile bizi arayıp hastasını sorup bilgi alan yapmamız gerekenleri anlatan bir doktor. Kendisine ve Tıp merkezi çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz bir telefon kadar bize ve şikayetlerimize yakınlar…

Büşra Yaşar-4 ay önce

Yaklaşık 10 yıldır ailem ve benim gerek hastalandığımız da gerek rutin kontrollerimizde tek tercihimiz Özkaya Tıp Merkezi. Deneyimli doktorları, sağlık çalışanları ve hasta danışmanları çok ilgili ve Güler yüzlü. Başta Kardiyoloji Doktoru Zehra Hanım, Dahiliye Doktoru Nevin hanım ve çocuklarımın tüm kontrolleri için muayene ettirdiğim Doktor A.Murat Beye tüm ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir