Özel Ortadoğu Hastanesi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ortadoğu Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Gayret, İvedik Cd. No:41, 06170 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 315 55 45

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Ortadoğu Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ortadoğu Hastanesi Yorumları

Özel Ortadoğu Hastanesi Şikayetleri

Yeliz Yılmazer-6 ay önce

Merhaba..Benim 24 yaşında özel bir kızım var. 2019 yılı ortalarında düştü,diz kapağında kırık ve dönme meydana geldi. Ve tam 2,5 senedir yürüyemiyordu. Prof doktoruna kadar götürdük. Ve birkaç doktora daha…Ama bize doğru yol gösteren maalesef olmadı. Yaklaşık 5 ay öncesine kadar. Vesile sonucu tanıştığımız değerli fizyoterapistimiz Mehmet Sefa Aroğlu..Fizik Dr Fatma Kumbara Bozer. Ortopedi Dr Erkan Alkan..aldıkları ortak kararla kızım operasyon geçirmeden tedaviye başlandı..5 aydır Fizyoterapistimiz Mehmet Sefa Aroğlu ile birlikte büyük mücadeleler veriyoruz. Biz tam “bırakalım canı çok acıyor heralde ”dediğimiz yerde “hayır mücadeleye devam merak etmeyin canı yanmıyor” diyerek bize motive ederek yılmadan, usanmadan, özveriyle, ilgiyle ,sabırla hep yanımızda durdu. Ve şu an benim dünyalar güzeli kızım cihaz ile ayağa kalkıp yürümeye başladı..Daha da iyi olucak inşallah 🙏🏻 🥲🥲 Siz Sefa hocam iyiki varsınız sizi karşımıza çıkartan Rabbim’e sonsuz şükürler olsun. 🙏🏻🙏🏻

Jack Daniel-6 gün önce

Bu kadar başarısız bir muayene deneyimi yaşamadık bugüne değin hem de kendi paramızla. Zührevi hastalıklar doktoru meltem gülsüm özulu ismindeki sözde doktor aşağılayıcı dalga geçer üsten bakan tavrı ile meslek etiğini hiçe saydı resmen. Eğer bu hastane gerçek bir hastane ise hasta doktor ilişkisinde kendilerinden beklenen asgari düzeyde de olsa saygı ve hürmetten başkası değildir. Bunu dahi gösteremiyorsanız beş para etmez yaklaşımınıza beş paralık değer görmekten öteye gidemezsiniz. For those who are not Turkish speakers; We haven’t had such an unprofessional experience in a private hospital like this one. To be specific, one of the dermatologists, meltem gülsüm Ozulu, made fun of us with humiliating behavior. This was a clear message to disregard basic professional ethics not to mention Hippocratic oath. If this were a professional and patient oriented hospital, we were not let be treated with her scornful attitude. I definitely do not recommend anyone to go to this hospital.

M.Ali Karatosun-3 hafta önce

Hasta yerine tamamen “müşteri” anlayışı ile yürütülen, acil durumdaki hastayı acil servis yerine sadece ücretli olduğu için polikliniklere gönderen, iletişimi çok zayıf hastane. Kesinlikte tavsiye etmiyorum. Özellikle kadın doğum doktoru Hanife Hanım’dan hiç memnun kalmadık. Adımını attığınız anda bilin ki özel muayenehane ücreti verip son derece sıradan bir devlet hastanesi muamelesi göreceksiniz. Şaka değil muayenede adını söylemek 315 TL Tahlil vs zaten gerekmese de yaptıracaksınız. Onların da kazık ücretler olduğunu söylemeye gerek yok herhalde. Özele gidecekseniz başka hastanelere veya özel muayenehaneye gidin bari de ilgi, alaka, takip değsin. Burada hiçbiri yok. Bölgede ne varsa yine GATA’da var. Not: Ilgili arkadaş lütfen buna cevap olarak hastane telefonunu yazmasın. Bu bile hastane! kalitesini gösteriyor.

Büşra Atıcı-3 ay önce

Bulantı, kusma, ishal şikayetleriyle gittim. Epey şiddetliydi ağrılarım. Tetkikler yapıldı, temiz her sey denildi. O zaman bu agrılar ne dedim, psikolojik olabilir dendi. Rota virüsü şüphem vardı kendimce ve şu an epey revaçta çıkıp şehir hastasine gittim ve rota pozitif çıktım. Hastaneyi arayıp beni yanlış yönlendirdiklerini söyledim. Kendi hastanelerinde halledebilecekleri bir işi halletmeyip beni bir gün boyunca şehir hastanesi sıralarında hasta hasta beklettiklerini ilettim, özür dilediler. Sağlığın özrü olmaz! İlgili olduklarını düşünmüyorum, baştan savma ve yüzeysel bir ilgi var.

Özge Ateş-4 ay önce

Hastane’ye Genel bir muayene olmak için gittim çok iyi karşılandım muayene eden doktorlar ilgiliydi kedilerine teşekkür ediyorum fakat son randevu noktam diyetisyen Ülkü hanım’a uğramam bütün algılarımı değiltirdi. Saat öğleden sonra 14:00 civarı uğradım kuaför salonuna girmiş gibi hissettim bekleme alanında 6-7 çalışan öbeklenmiş türk kahvesi keyfi yapıyorlardı ve”Ülkü hanım öğle molasında bekleyin” denildi Ülkü hanım gelince içeri girdim Kendisi her şeyin mükemmel olduğunu zayıf göründüğümü belirtti, ben de boy ve vücut kitle endeksi yüzdelerini check etmediğini belirttim o da “Aaaa kızlar bakmadı mı?”dedi. Ben de hayır kimse bir ölçüm yapmadı dedim..Bir kaç şikayetimi belirtim mevsimdendir mevsim sebzesindendir dedi. kolestrol oranım normalden yüksek çıktı ama buna yorum bile yapmadı. Başka bir doktora gittim sıkıntımın mevsimden ya da kış sebzelerinden değil buğday ve süt ürünlerinden kaynaklı olduğunu belirtti. Kolestrol için de diyetime eklemeler yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir