Özel Ortadoğu Damla Tıp Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ortadoğu Damla Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Çukurambar, 1425. Cd. No:19, 06510 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 287 35 82

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.30-18.00 / Cumartesi: 08.30-18.00 / Pazar: Kapalı

Özel Ortadoğu Damla Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ortadoğu Damla Tıp Merkezi Yorumları

Özel Ortadoğu Damla Tıp Merkezi Şikayetleri

ceyda çambaşı-bir hafta önce

Check-Up Hizmeti için gittim( allianze sigortayla bi check up anlaşmaları var) kibar insanlar ve temiz mekan ancak bence önemli bir sorun var, hastane normal muayeneler ya da tahliller için sigorta şirketiyle anlaşmalı değil. Check up programı da fazlasıyla yüzeysel ben pek anlamlı bulmadım. (kan tetkikinin kapsamı da çok yetersiz) Bu durumda check up için buraya gitmektense, sigortanın anlaşmalı olduğu ve daha büyük herhangi bir hastaneden dahiliye randevusu alınması daha mantıklı. Sonuçta yüksek ihtimalle check up taki bazı değerlere ilişkin ayrıntılı tetkikler gerekecektir, aynı hastanede süreç ilerlemiş olur.

MELEK SARIOĞLUBAR-5 ay önce

Üroloji doktorunda randevu aldım.İşimi gücümü bırakıp randevu saatinde hastaneye gittim. Danışmandaki bayan doktorun gelmediğini söyleyip telefon açtı ilgili kişiye ,doktor gelmeyecekmiş. Daha önce niye haber veremediniz diye sorduğumda bizim de şimdi haberimiz oldu cevabını aldım.Acil bir durum olur anlarım ama doğru dürüst hastaya bir açıklama yapmadan doktor bugün gelmeyecek denmesi bana haksızlık .Daha önce haberim oysaydı başka hastaneden randevu alırdım yarın da hafta sonu ve benim ağrım var.

Hilmi Emiroğlu ŞİMŞEK-7 ay önce

Sayın; Dr. Ümit SARP Hocamız hakkında yorumları okuyunca böyle iyi bir Hekim bilinsin istedim o yüzden kendilerini insanlığa faydaları nedeniyle tebrik ediyorum, İnsanlığın böyle faydalı insanlara ihtiyacı var, Fizik tedavi ihtiyacı olan Bel, Boyun vb. ağrılar konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin muayene olmasında fayda yorumlardan görülüyor.

B. yalçındağ-10 ay önce

Kizim 3 ay önce sac dökülmesi nedeniyle biyopsi yaptırmak üzere gittiği tıp merkezinde dermatoloji dr.Celalettin Rumi Çelebi gerek olmadığını söyleyerek teshis konmasini geciktirmistir. Sac kaybı devam edince farklı bir hastanede biyopsi yapılması sonucu liken planopilaris olduğu, erken teshis ve tedavinin gereğini öğrendiğimizde ise yıkıldık. Buradan tecrübeli olduğunu düşündüğümüz doktora soruyorum, bu tür cilt hastalıklarının geri dönüşünün ne kadar zor olduğunu, tıbbın bile caresiz kaldığını en iyi sizler bildiğiniz halde, en azından tedavi edemeseniz bile teşhis koyun. Üstelik biyopsi yaptırmak için randevu aldığımız halde sadece kan testi yapılmasının öngörülmesi sonucu bunları yaşamımızın ve ailece ne kadar yiprandigimizin telafisi yok maalesef.

Müjde Halhallı-9 ay önce

Defalarca hastaneye gittim, çeşitli doktorlara göründüm ama bir sonuç alamadım. İnternetten Ümit Bey’i gördüm onun için Ankara’ya geldik. Hastalığa isimde buldu, farklı tedavilerde uyguladı. Kendimi daha iyi hissediyorum. Kendisine + çalışma arkadaşlarına ilgilerinden ve yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir