Özel Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Eryaman, Dil devrimi caddesi, 282. Sk. No:4/B, 06824 Etimesgut

Telefon : 0312 279 30 30

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-20.00 / Cumartesi: 08.00-20.00 / Pazar: Kapalı

Özel Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Yorumları

Özel Ortadoğu Asg Tıp Merkezi Şikayetleri

Hüseyin Y.-4 ay önce

Daha önce üç kere acil servislerine gittim. İlkinde hasta kabulde bekleyen asabi arkadaşın kaba davranışlarına maruz kaldım. İkincisinde doktorun yazdığı 250 mg’lik antibiyotik tedavisi ile iyileşemeyip, başka hastaneye gittim. Üçüncüsünde ise elimdeki kesiğe dikiş attırmak için gittim fakat akşam 17:00’da acil servislerinde doktor bulamadım. Tahmin edeceğiniz gibi bir daha da adımımı atmadım.

Gokce Ozlu-3 ay önce

Fazla sıra olmuyor, çalışanlar ilgili. Bazen doktorların özel işleri nedeniyle yarım saate kadar fazladan bekleyebiliyorsunuz.

Etkinlik Evreni-10 ay önce

Özel Ortadoğu Asg Tıp Merkezi fizik tedavi bölümünde annem muayene oldu ve fizik tedaviye başladı. Doktorumuz Duygu Ünlüsoy, fizyoterapist Gizem hanım ve ftr bölümünü tuşladığımızda telefonda bizi güzel karşılayan Leyla hanıma çok çok teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık. Fizik tedavimiz hala devam ediyor. Herkese õnerebileceğimiz bir merkez. Tekrar teşekkürler tüm çalışanlara.

HACER ÇAVDAR-10 ay önce

Merhaba,annemin omuz ağrısı ve hareket kısıtlığı nedeniyle iki hafta önce Özel Ortadoğu AsgTıp merkezi Fizik Tedavi polikinligine müracaat ettik. Öncelikle Doktorumuz Duygu Hanımın ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.Muayene sonucunda annemin fizik tedavi almasına karar verildi.Bu süreçte bize yardımcı olan sekreter Leyla hanım ve tedavimizi uygulayan Fizyoterapist Gizem Hanima çok teşekkür ederiz .Gizem Hanımın güler yüzü ve tatlı dili anneme ilaç gibi geldi.Egzersizler sırasında annemin ağrılarının artmasına rağmen sabırla dinlenerek annemin egzersizine devam ederek tedaviyi başarıyla uygulamıştır .Allah Razı olsun.

Elif Güler-11 ay önce

Ultrason için gittim böyle birşey yok ya kapıyı kitleyip nerde muayne edildiği görüldü. Kapıya vurdugumzda bir hışımla kapıyı açıp bağırdı. Annemle ufak tartıştılar sonra benim muayenemi yaparken kadın anneme saygısız dedi siz kimsiniz ya hepsinde bir ukalalık ve terbiyesizlik diz boyuydu. Sabah 10.30 gibi ordaydık biz ordayken de bir sürü kavga oldu bu kadar ilgisizlik ve terbiyesizlik olmaz resmen insanı parasıyla rezil ediyolar. Asla tavsiye etmiyorum ilk ve sondu 😌

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir