Özel Nur Tıp Merkezi Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Nur Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : BATTALGAZİ MAHALLESİ, Bostancık Cd. NO:135, 06360 Altındağ/Ankara

Telefon : 0312 375 00 11

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Nur Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Nur Tıp Merkezi Yorumları

Özel Nur Tıp Merkezi Şikayetleri

sevgi çalış-2 ay önce

Cumartesı günü (14 mayıs) babaannemi halsizlik, nefes darlığı sikayet ler ile özel nur tıp merkezi Hüseyin BALABANA götürdük. babaannemin akciger filminde zature, sıvı ve böbrek degerlerı cok düşük gelmesine ragmen normal 400 ml antibiyotik ve vitamin enfeksiyon vs ilac VERDİ. babaannem dahada kötü oldu tekrardan dr. Ile görüşüldü antibiyotigın etki edecegını tekrardan kontrole gelsın demiş amcama. Bizde dün devlet hastanesinin aciline götürdük hastanın saturasyon degerı 74 gelınce dırek sarı alan oradan da kırmızı alana yatırıldı. babaannem de suan bobrek yetmezligı, kalp yetmezligı ve ciğerleri sıvı toplamıs entübe durumu var suan yogun bakımda yatıyor bosu bosuna bu gittiğimiz HÜSEYİN BALABAN dan dolayı 5 günümüz gitti. Sen muayane ediyorsun bakıyorsun degerlerı bellı ciğer filmini görünce direk devlet hastanesıne acile yönlendirsene hala bize gecer tedavi ederiz deyıp oyalıyorsun. Siz siz olun hic bir sekilde bu gibi durumlar da özel hastanenin tavsiyesini beklemeyin hastayı direk acıle götürün. sırf hastam devlette sıra beklemesin diye özele götürdük ve bunun pismanlıgını fazlasıyla yasıyoruz. HÜSEYİN BALABAN dr soruyorm iç hastalıkları uzmanı olarak bu degerleri bu filmi görünce nasıl benım hastamı acile yönlendirmeyip o ılacları kullanıp düzeleceğini söylüyorsunuz. Sizin amacınız hastayı tedavi etmek değil basınızdan salmak. Yorumları okuyorum yazılanlar gibi berbat bir sağlık sistemi yönetim bu şikayetlere ragmen gerekeni yapmıyor.

Kübra Yavuz-2 ay önce

Sanırsın semt olarak Çankaya da hastane kadın doğum ne ara 140tl den 400 tlye çıktı siz hüseyingazi gibi bi semtte 400 tlye muayene olacak gördünüz mü ? %100 zam gelmiş merak ettim cihazlarda 4boyutlu oldu mu yoksa hâlâ milattan kalan ultrasyon cihazları mı….

Eda Ünlü-4 ay önce

Göz polikliniğini için randevuyu akşam 7 ye verdiler meğer herkese akşam 7 diyorlarmış. Sen özel hastanesin devlet hastanesinde dahi randevu saatine önem verilir. Doktor daha 5 dakika önce geldi 1 hastadan sonra telefonla konuşmak için 10 dakika bizi bekletti. Tek kelime ile rezalet.. Hüseyingaziyede ancak sizin gibi reziller yaraşır. Asla tercih etmeyeceğiz.

Nur Tombuloğlu-bir ay önce

Dün dikişlerimi aldırmak için gittiğimde üç tane hemşire girişte sohbet ediyorlardı ve gelen hastalara karşı umursamaz bir tavırları vardı pişkin pişkin oralı bile olmadılar kesinlikle paranıza değecek bir hastane değil

Recep Öztürk-2 ay önce

Ben böyle iğrenç bir sağlık kuruluşu görmedim. Paramızla rezil olmak budur işte Çalışan personelleriniz iğrenç suratsız konuşurken hastayla dik dik konuşuyor. Bide özel olacaksınız sizin gibi özeller kapatılsın. Kimseye tavsiye etmiyorum paranızla rezil olmayan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir