Özel Natomed Hastanesi Ankara’nın Mamak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Natomed Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Tuzluçayır Mah, Natoyolu Caddesı No:49, 06620 Mamak/Ankara

Telefon : 0312 389 89 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumları

Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Levent Türker-2 ay önce

24 nisan 2022 saat 15:59 da böbrek taşı tanısı koyuldu Acile gittim böbrek taşı sancım var idi nefes alamıyacak kadar kötü durumdaydım. Bulantı kusma halsizlik tarifi zordur böbrek taşı ağrısı Doktor yüzüme bile bakmadan tamam hemşire serum taksın dediler sonra bağkurumu yatıramadığım için bana senin durumun acili kapsayan bir durum değil dediler 500 TL önce ödemeyi yapacaksınız beni sedyeden kaldırıp kredi kartımdan çekim yaptıktan sonra ağrımı dindirmek için serumu bağladılar yanlış anlamayın serumu takılıyor hasta param yok diyor gidir bu bi önlem dediler. Demem o ki hastane ile hiç ama hiç bir alakası yok ölmüşsün kalmışsın umurun da bile değil hatam zıkkım olsun hakkım

Sinan Bucak-4 hafta önce

Ne yazıkki 28-7-2022 bu tarihte gözümde tahrişten dolayı muayene oldum ve benden katkı payı olar 15 tl mi ödedim muayenemi oldum ve özel sağlık sigortam karşılamıyomuş ozaman sistemde neden gösteriyosunuz paramı koparmak maksatınız yada kandırmakmı ve 185 tl daha ödemeniz gerekiyo dedi hasta kayıttaki bayan üzgünüz ifadeaini kullandı. Hakkımı helal etmiyorum hastaneye birdahada yolum düşmez ve neden devletten kaçtıklarıda ortada bence doktorların haram para tatlı geliyoo gitmek isteyen olırsa iyi düşğnün temkinli olun derim

Gülay Aksoy-2 ay önce

20.06.2022 pazartesi günü ziyaret ettik. Babaannemi getirdim fiyatlandirmada görevli olan kader hanim a özellikle teşekkürler bu kadar nazik kibar ve anlayışlı oldugu için. Bütün gün oradaydık sabahtan gec saatlere kadar hala ayni hiz ve güler yüzlülükle işini yapıyordu helal olsun.. Sadece oda degil güvenliğinden temizlikcisine doktoruna varana kadar gayet ilgili bir hastaneydi. Ve diğer özel hastanelere nazaran muayene ücretide uygundu tebrik ediyorum sizleri özellikle sağlık sektöründe bu kadar güzel nazik ve temiz personele sahip olduğunuz için.

Hatice Köprücüoğlu-bir ay önce

Benim doktorum Ahmet Hicran Fakraden’di. 9 aylık hamilelik surecimi birlikte tamamladık. Doğumdan korkan biri olarak kendisi teselli ederek tamamen ön yargilarim bitti.Normal doğum gibi gözüküp bir aksilikle sezeryan da olsa ben memnun kaldım. Hemşirelerin ilgisi ve doktorum Ahmet beye çok teşekkür ediyorum. İşinde profesyonel bir doktor. Hastane de hijyen konusunda çok temiz ve ben hiç bir sıkıntı yaşamadım. Özel hastane de tek tercihim Natomed.

budak44 hkn-6 ay önce

12 -02 -2022 Tarihinde idrar yollarından rahatsız olan ayakta duramayann annemi acile götürdük.Doktor bizi dinlemeden kafasına göre muayene etti.Daha sonra idrar tahlili istedi.İdrar için ayaka duramayan hastayı wc ye göndermeye kalktlar. Ben tepki gösterince ters ters konuşmaya başladılar. Çok kaba ve saygısız personel ve doktorlara sahip.Ayrıca acilde 200 tl kan testi için para aldılar.Bunu ayrıca şikayet edeceğim.Ayrıca kendim nöroloji doktoru bayana 2 kere gittim. Bacak bacak üstünden kaldırmadan muayene ediyor.Garip bir hastahane. Yatış için oda parası 1000 tl istiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir