Özel My Nova Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Özel My Nova Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : İmbatlı, 6076. Sk. No:12 D:F, 35575 Karşıyaka/İzmir

Telefon : 0232 330 04 67

Hizmet Saatleri : Hafta içi/ Cumartesi: 09.00-18.30 / Pazar: kapalı

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri

Ismail Ivedi-3 ay önce

Üç yıldır diş tedavilerim için tercih ettiğim ancak son yaşadığım olay sonrası beni çileden çıkaran klinik. Önceki yıllarda aldığım hizmetten ve hekimlerden gayet memnundum. Ancak son gelen endodonti uzmanının tutumu diğer hekimlere göre çok farklı. Trip atan hekim mi olur? Oluyormuş. Bir de kendi uyguladığı kanal tedavisinin Türkiye’de sayılı hekim tarafından uygulandığını iddia ediyor. Kanal tedavisi için gidecekseniz, iki kez düşünün. Eğer ben oradaki endodonti uzmanını dinleseydim sağlam olan dişi mi çekebilirdi. Birinci önceliği orijinal dişi korumak olduğunu belirten ancak eylemleri bununla uyuşmayan bir klinik.

E.Mya-bir ay önce

Funda hanım olmak üzere Aslı hanıma ,Eda hanıma,tüm teşekkürlerimi iletiyorum titiz çalışmaları güvenilir olmaları vede insança davranmaları gerçekten bu zamanda profesyonel vede paradan önçe insanın sağlı düşünen güvenilir bir yerdir. Korkmadan içiniz rahat gidebilirsiniz ben fransadan gidip kanal tedavi implant vede kaplama yaptırdım sonuç harikadır başarılarını devamını dilerim tekrardan teşekkürler sunarim.

Handan Duygu Yurtcu-4 ay önce

Annemin hayatında mucizeler yaratan, olmaz denilen bir tedaviyi muhteşem bilgileri ile olduran. Annemin yüzünü yeniden gülümseten sizleri çok seviyorum. Emeği geçen her çalışanınıza ve değerli diş hekimlerinize sonsuz teşekkürler. İyi ki Kuşadası’ndasınız💐🎯🧿❤️

Erengul Mulayim-2 hafta önce

Diş ağrım nedeni ile my nova kliniğine diş hekimi Eda Çeşit e bir dostumuzun tavsiyesi üzerine gittim bir günde kanal tedavimi aynı gün elinin hafifliği ve mesleğini zevkle yaptigini açıklamaları ile rahatlattigini yardimcisininda yumuşak ve nazik yardımı ile diş tedavimi yaptırdım tavsiye ediyorum tekrar tesekkurler..

Selda Kalender-3 ay önce

Bir sene önce Konyada nisan ayında başlanan diş tedavim dört ay sürdü ve çok sıkıntı yaşadım iki yıl garantim olmasına rağmen tedavi edilmedim ve norolajiye sevk ettiler yanlış tedaviler uygulandı ve sonrasında İzmir mynova diş hastanesine gittim Deniz hocam çok ilgili ve başarılı bir şekilde tedavimi gerçekleştirdi kanal tedavimi hiç sorunsuz gerçekleştirdi.Doktor Eda hanım potezlerimi taktı ben bir senedir her gün ağrı kesiciler içiyordum şu an hiç bir sıkıntım yok .Tekrar Deniz hocama ve Eda hanıma sonsuz teşekkürler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir