Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel MİM Hastanesi Ankara’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir özel hastanedir. bu hastaneden hizmet almak için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Özel MİM Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Özel MİM Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Özel MİM Hastanesi DoktorlarıÖzel MİM Hastanesi BölümleriÖzel MİM Hastanesi NeredeÖzel MİM Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Yıldızevler, Şht. Mustafa Doğan Cd No:57, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon : 03129110101

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-Posta : [email protected]

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Özel MİM Hastanesi Doktarları

Prof.Dr. Ercan KURT Kimdir

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Uzm.Dr. Mehmet Numan ÖZÇAMUR Kimdir

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Uzm.Dr. Şükrü DEMİRTAŞ Kimdir

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Uzm Dr. Asuman KILINÇ Kimdir

Biyokimya

Op.Dr. Ali İhsan GÜLEN Kimdir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç.Dr. Celalettin Rumi ÇELEBİ Kimdir

Dermatoloji (Cildiye)

Uzm.Dr. Bülent KALAYCI Kimdir

Enfeksiyon Hastalıkları ve Bakteriyoloji

Prof.Dr. Volkan ÖZGÜVEN Kimdir

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Op.Dr. Mehmet Mete ALDAN Kimdir

Genel Cerrahi

Op.Dr. Tevfik Hadi KÜÇÜKPINAR Kimdir

Genel Cerrahi

Op.Dr. Bülent ÖZKAN Kimdir

Göz Hastalıkları

Prof.Dr. Mahmut İlker YILMAZ Kimdir

İç Hastalıkları (Dahiliye) ve Nefroloji

Prof.Dr. Gürler ELİÇİN Kimdir

İç Hastalıkları / Kardiyoloji

Op. Dr. Gülcan Kocaoğlu Hekimoğlu Kimdir

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof.Dr. Mehmet YOKUŞOĞLU Kimdir

Kardiyoloji

Uzm.Dr. Hasan TURGUT Kimdir

Ortopedi ve Travmatoloji

Op.Dr. Mustafa Rıza ÖZBEK Kimdir

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Uzm.Dr. Ahmet DEMİRBAĞ Kimdir

Radyoloji

Uzm.Dr. Dayanat ABBASOV Kimdir

Radyoloji

Uzm.Dr. Ali Ahmet ERTÜRK Kimdir

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları / Psikiyatri

Op.Dr. Hacı Mustafa DAĞ Kimdir

Üroloji

Dr. Kemal KASAP Kimdir

Acil Servis

Dyt. İrem TÜRKYILMAZ Kimdir

Beslenme ve Diyetetik

Özel Mim Hastanesi Yorumları

Özel Mim Hastanesi Şikayetleri

Berrin Yılmaz – 2 hafta Önce

Çok uzun yıllar hastane çalışması yaptım ve şu anda emekliyim. Hastanelerde işler nasıl yürür bir miktar bilgim var. Kadın doğumda kontrol amaçlı muayenem vardı .Dr.Gülcan Kocaoğlu Hekimoğlu son derece samimi ve ilgiliydi.çok memnun kaldım. Fakat saat 11:00 randevusuna girebilmek için yarım saate yakın bekledim. Çok fazla hasta yoğunluğu yok sebepsiz yere hekimin kapısında beklemek can sıkıyor. Niye beklediğimi anlamak adına tekrar bankoya gittiğimde telefonla iletişime geçip beni muayeneye aldılar.Konum olarak güzel bir yerde böyle butik bir hastane olması harika ama çalışan personelinde çözüm odaklı olabilmesi ve baktıkları ekran dışında etrafta hastalarıda takip edebilmesi gerektiğine inanmaktayım. Daha yoğun çalışma ortamlarında çalışmış bir emekli olarak bu yorumu yapabilme hakkını hissettiğim için yazıyorum.Bundan sonra bu hastaneye yine giderim hekimden aldığım hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler 🙏

Tuğba Güngör – 2 ay Önce

2.Subat 2022 tarihinde oğlum dustuğu icin hastaneye getirdim kolunda kirik falan var mi ogrenmek icin.Tamamlayici sigortam var.Anlaşması oldugu halde sistemlerinde bir sikinti var falan diyerek ordan giriş yapmak istemediler.Ama girişteki danişmadaki bayanlarin isteksiz ve bastan savar tavirlarindan bir tuhaflik oldugunu anladim. Allahtan Acil Dr vardi da insiyatif kullanarak bizi sikintidan kurtardi derdimize care oldu.Röntgenimiz cekildi ve dr muayene etti. Allah ondan ve Radyoloji teknikerinden razi olsun Ozellikle kendilerine tesekkur etmek istedigim için isimlerini aldim Dr. Kemal Kasap ve Tekniker Muhammed Sapak’a iyi niyetli tavirlarindan dolayi çok tesekkur ederim…Mim hastanesi bitmiş.Yakinda kapanir….Hastane demeye bin şahit hastane….

Hasan Altunbay – 1 ay Önce

Buradaki olumsuz yorumlara rağmen doktorun iyi olduğunu düşünerek randevu aldım. Randevu Alırken TSS geçerli dendi ama kayıtta randevu aldığım bölümde TSS geçerli değil dediler. 2 saatim boşa gitti. Çalışanlar yetersiz, saatlere riayet edilmiyor. Web sitesinde randevu al diye bir sayfa var, hata veriyor. Çok mecbur kalmadıkça bir daha uğramam, tavsiye etmem. Ekleme: 24.02.2022 Bugün işletme tarafından arandım. Arayan yetkili, firma adına yaşananlardan dolayı özür diledi ve telafi için bir sonraki muayeneyı ücretsiz yapabileceklerini söyledi. Firmanın süreci takip etmesi hatasını kabullenmesi olumlu.. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Fulden Nartur – 2 ay Önce

İnsana insan gibi davranan, hasta psikolojisindrn anlayan, ilgili, güleryüzlü doktorlar ve hemşireler var. İki gün boyunca çok iyi bildiğiniz bazı özel hastanelerde hem boşuna sürünmüşüm hem de boşuna para vermişim. Keşke en başından buraya gelseymişim. Doğru düzgün hastane arıyorsanız buraya gelin. Acil Doktoru Murat Bey’e ve Dilek Hemşire’ye ayrıca teşekkür ederim.

Mehmet Yıldız – 3 ay Önce

onlarca hastane gezdim devlet özel farketmezsizin. Ben bu kadar ilgisiz alakasız bir hastane görmedim. Danışmaya işlerinden bir haber 4 kişiyi oturtmuşlar, bir işi halledemiyorlar. Gereksiz sohbet muhabbetlerine dinliyoruz bekleyen hastalar olarak. Telefon çalıyor defalarca açan yok dıt dıt dıt dıt onu dinliyoruz. Büyük konuşmuş olmayayım lâkin ucunda ölüm olmadığı sürece gideceğim bir hastane değil.

Rabia Altıntaş – 4 ay Önce

Parasıyla rezil rüsva olmak isteyenler tercih edebilirler…… İnsana değer 0 , kalite 0. Böyle bir tecrübe edineceğimi bilseydim kapısının önünden dahi geçmezdim. Olumlu yorum yapanların tamamı yakın çevreleri, çalışanları bile memnun olmadıklarını yorumlamışlar keşke gelmeden önce yorumlara bakıp ona göre karar verseydim sizde diğer yorumları inceleyebilirsiniz. İnsanın yüzüne bakmıyorlar hepsi ayrı hava.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir