Özel Mim Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Mim Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yıldızevler, Şht. Mustafa Doğan Cd No:57, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 911 01 01

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Mim Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Mim Hastanesi Yorumları

Özel Mim Hastanesi Şikayetleri

Gözde Akkın-3 hafta önce

Uzak durun! Tamamlayıcı sağlık sigorta girişi yaptığını söyleyip yapmayan, başvuruların sigorta tarafından reddedildiği yalanını söyleyen ve sigorta ödese bile bazı işlemleri dışarıya yaptırdığı için muhakkak ödeme alacağını belirten hastane. 10 gündür defalarca aramama ve gitmeme rağmen asla çözüm bulamıyorum. Sonuçları ne e-nabız ne kendi siteleri hiç bir yerde göremiyorum. Whatsapp’tan ekran görüntüsü olarak alabildim. İşlemler o kadar aksak ki hastaneye güvenmediğim için yapılan işlemleri başka hastanede yeniden yaptıracağım. İnsanlara yapılan bu haksızlığın çözülmesi için ilgili her yere şikayette bulunacağım.

Onur Aydın-4 ay önce

Kimse mutsuz olacağı işi yapmamalı zira tedavi olmak için hastaneye başvuran insanlara baş ağrısı dışında hiçbir şey katmamış olursunuz. Kayınvalidemin ameliyatı dolayısıyla yolumuzun düştüğü hastaneye Dilek hemşirenin kaba üslubundan ötürü bir daha uğrayacağımızı sanmam. Kendisine tebessüm ve iletişim eğitimi verilmeli. Çünkü mutsuzluğu kendine ilke edinmiş görünüyor. Bir güler yüzün çözemeyeceği şey yoktur buna hemşire olmasına rağmen damar yolu açamaması da dahil

ahmet mete-2 ay önce

Ben size ve çankaya belediyesine hakkımı helal etmiyorum . Merhaba kısaca . bu hastanede 2017 yılında çocugum kanser hastasıydı bende işsiz dim beni bu raya iş için çankaya belediyesinden gönderdiler ben tekniker olduğumu sadece teknik işlerde çalışa bilecegimi söyledim tamam dediler asgari ücret maaş yol parası yok yemek var .4 tane dolmuş la geliyordum bana saat 11 kadar güvenli görevlisi olacak sın dediler tamam dedim daha sonra patron geliyordu beni iskeleye çıkarttırıyordu hiltiyle delik deliyordum ilk defa iskeleye çıktım benim yükseklik korkum var çocugum hasta kafam dolu işgüvenligi yok iş elbisesi bile vermediler ihtiyacım oldugu için mecbur kaldım birşey diyemedim17 gün böyle çalıştım .bir gün temizlik çi olmasına ramen bana tüm binayı yerlere cila yapacaksın dediler.ben de dedim bu iş benim işim degil girerken ben söyledim dedim temizlikçi varken neden bana yaptırıyorsunuz yok sen yapacak sın dediler bende işten çıktım ben 17 gün çalıştım 4 tane dolmuş yapıyordum bana paramı bile vermediler oparaya çok ihtiyacım vardı hakkımı helal etmiyorum zehir zıkkım olsun .

Mustafa Siber-4 ay önce

Özel mim hastanesi personeli Dilek KAYAER hastaneye girişimizden taburcu olana kadar göstermiş olduğu ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.Guler yüzlü mesleğini severek yapan bir hemşire. Özel Mim hastanesi böyle bir personelle çalıştığı için çok şanslı.

Seyfi TOPUZ-3 ay önce

Tansiyon şikayeti ile gittiğimde takip için holter taktılar. Aynı günün akşamı KBB için sıra beklerken holter 170’e 120 ölçünce alt kata acile indim. Burada manuel ölçünce tansiyon 120’ye 80 çıktı. İki kat yukarı çıktım başka bir cihaz 170 e 120 ölçtü. Dördüncü cihaz 14’e 12 ölçtü kolumdaki holter ise yarım saate sonra 170’e 116 ölçtü. Çalışanlar durumu anlamaya çalışmak yerine birbirlerini suçladılar. KBB randevusu öncesinde odyometri rapor çıkarıp çıkarmadiklarini sordum. Çıkarıyoruz buyurun gelin dediler. Muayeneye gittiğimde ise biz rapor çıkaramıyoruz kim söyledi size diye yine saçmaladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir