Özel Metropol Tıp Merkezi hastanesi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Özel Metropol Tıp Merkezi hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Şemikler, Anadolu Cd. No:593, 35560 Karşıyaka/İzmir

Telefon : (0232) 336 64 65

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Metropol Tıp Merkezi Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Metropol Tıp Merkezi Hastanesi Yorumları

Özel Metropol Tıp Merkezi Hastanesi Şikayetleri

Yağız Gazibaba-3 ay önce

Metropol Tip merkezi ve Genel Cerrahi doktorunuz Barış Zamandar Beye çok teşekkür ederim. Hastaya yaklaşım, tedavi ve tedavi sonrası kontrol süreci çok olumlu ilerledi teşekkürler.

Metin Çetin-6 ay önce

Opr. Dr. sn. R. BARIS ZAMANDAR hocama çok teşekkür ederim Ameliyat öncesi de sonrası da çok ilgilendi ve sorunsuz şekilde tekrar sıhhatime kavuştum ve işimin başına geçtim.Allah razı olsun kendisinden ve asistanından.

nesim uygut- 6 ay önce

Genel Cerrahi Uzmani Opr. Dr. sn. R. BARIS ZAMANDAR hocam yaklaşık 15 dk da MIKROSINUSEKTOMI yöntemi ile operasyonumu gerceklestirdi ve kısa sürede ağrısız bir sekilde iyileştim. Kendisi iyiki var, çok ilgili, guleryuzlu ve güvenilir bir doktordur kesinlikle tavsiye ederim 🙂

Sevil Aksüt-7 ay önce

Tam bir ticarethane. Işe giriş için sağlık raporu ücreti sormak için aradım. Buraya gelmeniz gerekiyor dediler. Rapor alırken göz doktoru beni ameliyat olmam gerektiğine ikna etmek için baya uğraştı. Oysa daha yeni başka bir hastanede detaylı göz muayenesinden geçmiştim. Doktor hemşire ile yanımda başka bir hastanın işlemi için ücret konuştu ne desek 1500 mu desek 2000 mi desek diye. Hiçbir ücret politikaları yok kime ne yedirirsek diye. Başka bir yerde tekrar uğraşacak vaktim olsa paramı alır çıkardım. Mecbur olunmadikca gidilmemesi gereken bir yer.

Mert Karasu-7 ay önce

Genel Cerrahide Barış Zamandar Hocam var daha ne olsun. Kendisi çok kibar ve güvenilir bir insan. Çok kısa sürede teşhisimi koyup ameliyatımı gerçekleştirdi. Geçirdiğim ameliyat sonucu kısa bir sürede ağrısız ve sorunsuz bir şekilde evime dönebildim. Ameliyat sonrası kontrollerimde ise her zaman ilgili ve tedbirliydi. Kendisine emekleri için çok teşekkür ediyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir